Įspūdžiai iš programos  „ Erasmus +“ teminio seminaro, skirto specialiosioms mokykloms, Varšuvoje

Įspūdžiai iš programos „ Erasmus +“ teminio seminaro, skirto specialiosioms mokykloms, Varšuvoje

Gegužės 22-26d. Lenkijoje, Miedzeszyn mieste vyko programos „ Erasmus+“ tarptautinis teminis seminaras skirtas specialiosioms mokykloms „ Kaip parengti puikų projektą“ (angl. How to plan an excellent project for special schools“).  Seminare dalyvavo 27 specialiųjų mokyklų mokytojai bei specialistai iš 14-os šalių ( Airijos, Belgijos, Čekijos, Estijos, Graikijos, Ispanijos, Kroatijos, Latvijos, Lietuvos, Lenkijos, Serbijos, Slovakijos, Švedijos ir Vokietijos).  Lietuvai atstovavo Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centro projektų vadovė  Akvilė Damašauskaitė ir Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centro anglų kalbos mokytoja Jurga Naimavičiūtė -Skuolienė.

                      Seminare darbas vyko grupelėmis.  Interaktyvūs žaidimai suartino nepažįstamus žmones, leido kūrybiškai atlikti paskirtas užduotis. Dalyviai aktyviai dalyvavo turinio dirbtuvėse, mokėsi kurti gerą projektą. Seminare daugiausiai dėmesio ir buvo skirta projekto kūrimui nuo A iki Z: poreikių analizei, tikslų iškėlimui, veikloms ir rezultatams, projekto tikslus atitinkančių mobilumų planavimui, partnerystei, projekto viešinimui ir rezultatų sklaidai.

Seminaro pradžioje dalyviai susiskirstė į 7-ias komandas pagal interesus ir pageidaujamas projektų temas. Projektų idėjos buvo intensyviai vystomos komandų viduje viso seminaro metu, o pristatytos paskutinę seminaro dieną. Rezultatai- džiuginantys: visi dalyviai susirado projektų partnerius, gimė gražūs būsimų projektų apmatai. Tikimės, kad jie bus įgyvendinti.

anglų kalbos mokytoja Jurga Naimavičiūtė -Skuolienė

VALSTYBĖS PAŽINIMO CENTRO EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS LKNUC MOKINIAMS

VALSTYBĖS PAŽINIMO CENTRO EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS LKNUC MOKINIAMS

UŽGAVĖNĖS – TRADICINĖ ŠVENTĖ

UŽGAVĖNĖS – TRADICINĖ ŠVENTĖ

Bendra metodinė diena su ,,Atgajos“ spec. mokyklos kolegomis

Bendra metodinė diena su ,,Atgajos“ spec. mokyklos kolegomis

TARPTAUTINIS ETWINNING PROJEKTAS „CHRISTMAS MAGIC“ BAIGĖSI

TARPTAUTINIS ETWINNING PROJEKTAS „CHRISTMAS MAGIC“ BAIGĖSI

No Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Archyvai