Įgyvendinti projektai

Šis paveikslėlis neturi alt atributo; jo failo pavadinimas yra atsisiųsti-1-e1591273451134.png

ERASMUS+ starteginių partnerysčių projektas  Cerebral Hearing Impairment (CHI) – Cerebrinis klausos sutrikimas –  Nr. 2019-1-FR01-KA202-062308.  

Projekto koordinatorius Union Mutualiste Enfance Famille Handicap Soins Pays de la Loire (Prancūzija). Projekto tikslinė grupė  – 6 – 15 m. vaikai su kochleariniais implantais su silpnai išplėtota žodine kalba. Trukmė 2019 m. rugsėjo 1d. –  2020 m. lapkričio 31 d. 


2021- 2022 m.m. Humanitarinių mokslų ir menų mokytojų metodinė grupė iniciavo projektą “ Kurčiųjų sėkmės istorijos“. Projektas buvo vykdomas visus mokslo metus, persikėlė ir į eTwinning platformą. Prie projekto prisijungė Portugalijos mokykla Agrupamento de Escolas do Ponfirm, Portalegre, kurioje mokosi vaikai su klausos negalia.

Mokiniai kūrė projekto logotipą, mokėsi kalėdinių lietuvių bei portugalų gestų, kūrė pristatymus, filmavo interviu, dalyvavo susitikime zoom platformoje su kurčia medicinos studente iš Portugalijos, „Story jumper“ įrankio pagalba kūrė bendrą elektroninę knygą apie žymius kurčius žmones iš Lietuvos ir Portugalijos, žaidė Kahoot viktoriną. Projekto dalyviams labai patiko šis projektas,  kurio metu jie gerino IT, anglų bei gestų kalbų kompetencijas, sustiprino pasitikėjimą savimi.

Projektas apdovanotas Nacionaliniu kokybės ženkleliu.


Šis paveikslėlis neturi alt atributo; jo failo pavadinimas yra unnamed-2-e1591086195473.png

2020 metais įgyvendintias eTwinning projektas „Bullyiing-NOT in our schools!“ kartu su Portugalijos partneriais.

Viso karantino laikotarpiu mokiniai kūrė projekto logotipą, žiūrėjo trumpus video apie projekte dalyvaujančias šalis, žaidė Kahoot žaidimą, dalyvavo pamokoje apie patyčias, diskutavo patyčių tema dvejuose tarptautiniuose susitikimuose. Birželio mėn. planuojamas dar vienas tarptautinis susitikimas Zoom platformoje. Projektą vainikuos draugystės apyrankės, kurias mokiniai gamins penkiose šalyse: Turkijoje, Jordanijoje, Lenkijoje, Portugalijoje ir Lietuvoje.


Šis paveikslėlis neturi alt atributo; jo failo pavadinimas yra Kuriame-Lietuvos-ateitį-1.jpg

Kuriame modernią ir jaukią mokymosi aplinką!

Džiaugiamės galėdami pranešti, jog Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras  pradeda įgyvendinti Europos regioninės plėtros fondo finansuojamą projektą, kurio tikslas – didinti mūsų, klausos sutrikimų turinčių, mokinių ugdymo proceso prieinamumą ir stiprinti jo veiksmingumą.

Projekto įgyvendinimo metu bus atnaujintos ir modernizuotos klasės, sporto ir laisvalaikio erdvės, kurios ne tik suteiks galimybę mokymo procese naudoti  naujausias technologijas ir metodus, bet ir burs mokinius turiningam laisvalaikiui.

Projekto koordinatorė Ieva Stelmokienė, mob. 867770764, el. p. ieva.stelmokiene@lknuc.lt

Daugiau informacijos www.esinvesticijos.lt

Archyvai

Skip to content