Mokinių taryba

Naujoji 2025–2026 m. Mokinių taryba
Mokykloje aktyviai veikia savivaldos – Cento taryba ir Mokinių taryba. Pastaroji atlieka itin svarbų vaidmenį – padeda suprasti mokinių poreikius ir pamatyti tai, ko kartais nepastebi mokytojai ar administracija.
Šiais mokslo metais išrinkta nauja 2025–2026 m. Mokinių taryba.
Pagrindinė komanda:
· Pirmininkas – Dominykas Černauskas (II gimn. kl.)
· Pavaduotoja – Aistė Vasilevičiūtė.(I gimn. kl.)
· Nariai – Matas Lukminas (8 kl), Judita Bartusevičiūtė (7 kl.), Gabrielė Petkevič (II gimn. kl.)
Jaunesniųjų klasių asistentės:
· Ema Lukminaitė (5b kl.), Liza Lukošutė (6 kl.), Katalėja Tančikaitė (6 kl.).
MOKINIŲ TARYBA – AUKŠČIAUSIA MOKINIŲ SAVIVALDOS INSTITUCIJA
- Mokinių tarybą sudaro ne mažiau kaip 5 ir ne daugiau kaip 7 nariai iš 8 – V gimnazijos klasių, kurie savo noru dalyvauja visuotiniuose rinkimuose.
- Mokinių tarybos sudėtyje gali būti ne daugiau kaip 2 nariai iš tos pačios klasės.
- Mokinių tarybos pirmininką renka mokinių tarybos nariai.
- Rinkimai laikomi įvykusiais, kai balsavime dalyvavo 2/3 tarybos narių.
- Pareigomis Mokinių tarybos nariai pasiskirsto pirmajame posėdyje.
- Pirmininkas iš tarybos narių pasirenka pavaduotoją.
- Mokinių tarybos posėdžiai vyksta kartą per mėnesį arba esant būtinybei.
- Mokinių tarybos posėdis laikomas įvykusiu, jei jame dalyvauja ne mažiau kaip 2/3 tarybos narių.
- Mokinių tarybos posėdžiuose turi teisę dalyvauti visi 5 – IV gimnazijos klasių mokiniai.
- Mokinių taryba vadovaujasi Mokinių tarybos nuostatais.




















