Filaretų g. 36, LT-01210 Vilnius
Įm. k. 290982710
A. s. LT09 7300 0100 0245 9232
AB bankas „Swedbank“
Banko kodas 73000
Tel. / faks. +370 5 215 4427
El. paštas rastine@lknuc.lt
Direktorė Svetlana Beniušienė
RSS Srautas pritaikymas neįgaliesiems
Saugumo tikslais patalpos ir teritorija stebimos vaizdo kameromis
Inovatyviausių šalies kalbos mokytojų trejetuke – LKNUC surdopedagogė

Asociacija „Žinių ekonomikos forumas“ (ŽEF) kartu su partneriais UAB „Šviesa“  šiemet ėmėsi iniciatyvos pakelti nepelnytai nuvertintą mokytojų autoritetą ir, prisidėdama prie profesijos prestižo kėlimo, pirmą kartą Lietuvoje organizavo „Inovatyviausių mokytojų apdovanojimus 2016“. Tai jau penkiolika metų veikianti ekspertinė nevyriausybinė organizacija, siekianti kurti žiniomis ir kūrybiškumu grįstą konkurencingą valstybę. Žinių ekonomikos forumą  sudaro skirtingų sričių: verslo, mokslo ir politikos, lyderiai, kurių balsas yra pripažįstamas bei vertinamas priimant valstybės mastu reikšmingus sprendimus.

Šiuose apdovanojimuose „Inovatyviausio mokytojo“ vardas buvo teikiamas 6 pagrindinėse nominacijose: Be to, šiais metais buvo teikiamos ir 4 papildomos nominacijos, skirtos tarptautiškiausiai mokyklai, metų mokyklos vadovui, neformaliam STEAM teikėjui bei lrytas.lt skaitytojų išrinktam mokytojui.

Ši iniciatyva – tai pozityvi komunikacija viešinant geruosius pavyzdžius švietime, tai kalbėjimas apie šiuolaikišką, inovatyvų pedagogą bei jo svarbą ir, be abejo, tai iškilmingas apdovanojimų renginys. Iniciatyvos autoriai iškėlė šiuos gero mokytojo kriterijus:

  • Pedagoginis profesionalumas – efektyvių / naujų ugdymo metodų naudojimas.
  • Pedagoginė lyderystė – mokytojo dalyvavimas papildomose veiklose (papildomas darbas su moksleiviais, švietimo iniciatyvų įgyvendinimas, ekspertinis darbas rajono, regiono, valstybės ar tarptautiniu lygmeniu), juk mokytojo darbas nesibaigia uždarius klasės duris.
  • XXI a. būtinos kompetencijos – technologijų naudojimas ugdyme ir nuolatinis tobulėjimas.

Pirmą kartą vykusi iniciatyva susilaukė didelio susidomėjimo – buvo gauta daugiau nei 200 paraiškų iš daugiau nei 100 Lietuvos mokyklų.  Apdovanojimų laimėtojus rinko vertinimo komisija, sudaryta iš verslo lyderių bei švietimo ekspertų komisijos posėdžio metu lapkričio 23 d. Gruodžio 14 d. modernioje ir naujai restauruotoje Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje vyko iškilmingi nugalėtojų apdovanojimai. Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centro surdopedagogė ekspertė R. Vyšniūnienė pateko tarp trijų geriausių šalies mokytojų inovatyviausio kalbos mokytojo kategorijoje.

Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė pakvietė „Inovatyviausių mokytojų apdovanojimų  2016“  pagrindinių  nominacijų top3 mokytojus į susitikimą, kuris vyks sausio 10 d.

Švietimo pagalbos, vertinimo ir konsultavimo skyriaus vedėja D. Burkauskienė

Daugiau apie apdovanojimus: http://it.lrytas.lt/ismanyk/pirma-karta-apdovanoti-inovatyviausi-mokytojai-ir-mokyklu-vadovai.htm?foto=28

lknuc-surdopedagoge

  • Renginių kalendorius
  • Pamokos
  • REKOMENDACIJOS TĖVAMS, AUGINANTIEMS VAIKUS, TURINČIUS KLAUSOS SUTRIKIMŲ AR KOCHLEARINIUS IMPLANTUS
  • Mokymo priemonės kurtiesiems ir neprigirdintiesiems
  • Pirštų abėcėlė

Švietimo ir mokslo ministerija

Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras

Techninės pagalbos neįgaliesiems centras

Ugdymo plėtotės centras

LKNUC facebook paskyra

LKNUC bibliotekos facebook paskyra

Visos teisės saugomos © 2020 Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras
Web-sprendimas: FoxitNetas