Filaretų g. 36, LT-01210 Vilnius
Įm. k. 290982710
A. s. LT09 7300 0100 0245 9232
AB bankas „Swedbank“
Banko kodas 73000
Tel. / faks. +370 5 215 4427
El. paštas rastine@lknuc.lt
Direktorė Svetlana Beniušienė
RSS Srautas pritaikymas neįgaliesiems
Saugumo tikslais patalpos ir teritorija stebimos vaizdo kameromis
Gegužės mėnesio pamokos netradicinėse erdvėse

Gegužės 22-oji LKNUC –  ugdymo netradicinėse erdvėse diena.  5-6a klasės mokiniai, lydimi istorijos mokytojo L.Petrausko, aplankė Vilniaus Bernardinų, Šv. Onos, Petro ir Povilo bažnyčias bei Katedrą. Šios pažintinės ekskursijos metu mokiniai susipažino su klasicizmo, baroko bei gotikos statinių bruožais. Išsiaiškino kada šios bažnyčios buvo pastatytos bei kas jas pastatė.

6b ir 8b klasių mokiniai kartu su dailės mokytoja J. Seniut ir geografijos mokytoja A. Aušiūriene lankėsi Pavilnių regioniniame parke, Belmonto pramogų parke, kuris yra į rytus nuo Vilniaus miesto centro. Pėsčiomis ėjo iki Pūčkorių atodangos ir stebėjo pavasario gamtą, tyrinėjo landšaftą,  pakartojo žemėvaizdžius (slėnis, vaga, senvagė, atodanga ir pan.), paukščių ir augalų pavadinimus. Sugrįžę piešiniuose užfiksavo įspūdžius bei schematiškai pavaizdavo kelionės pėsčiomis planą.

Lietuvių kalbos mokytoja Laura Aleksaitė-Norvilė ir informacinių technologijų, matematikos mokytoja Jūratė Drazdauskienė su 8a ir 7 klasių mokiniais aplankė Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos erdves: vaikų ir jaunimo literatūros departamento skaityklą, renginių kambarį, edukacinę  erdvę, 1 iš  8 skaityklų, konferencijų salę, įrašų studiją, kino salę, kūrybinę erdvę. Vėliau vyko į PC „Ozas“, kur interaktyvioje parodoje „MATEMATIKOS MAGIJA“ su gidu Jonu Karosu mokiniai sprendė tiek vaikiškas, tiek labai rimtas interaktyvias užduotis.

                     I ir II klasės mokiniai kartu su lietuvių k. mokytojomis M. Pošiūte_Žebeliene ir I. Gaudiešiene vyko į Švenčionis, Sirvėtos regioninį parką. Aplankė Sirvėtos regioninio parko lankytojų centrą, pasivaikščiojo Mitologiniame take, taip pat nuvyko apžiūrėti Kačėniškės piliakalnio. 

IIIa, IIIb klasės mokiniams biologijos ir kūno kultūros pamokos vyko Bernardinų sode. Mokiniai tyrinėjo tulpių ir kitų augalų veisles. Sportavo žaidimų aikštelėje.

  • Renginių kalendorius
  • Pamokos
  • REKOMENDACIJOS TĖVAMS, AUGINANTIEMS VAIKUS, TURINČIUS KLAUSOS SUTRIKIMŲ AR KOCHLEARINIUS IMPLANTUS
  • Mokymo priemonės kurtiesiems ir neprigirdintiesiems
  • Pirštų abėcėlė

Švietimo ir mokslo ministerija

Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras

Techninės pagalbos neįgaliesiems centras

Ugdymo plėtotės centras

LKNUC facebook paskyra

LKNUC bibliotekos facebook paskyra

Visos teisės saugomos © 2020 Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras
Web-sprendimas: FoxitNetas