Kalėdinių varpelių aidas Europos mokyklose

Kalėdinių varpelių aidas Europos mokyklose

Ar žinote, kaip skamba populiarioji kalėdinė daina „Jingle Bells“ (liet. „Žvanga žvangučiai“), sukurta amerikiečių kompozitoriaus ir muzikos mokytojo James Lord Pierpont, lenkų, portugalų, turkų ir lietuvių gestų kalbomis?

Tarptautinio „eTwinning“ projekto „Kartu mes esame Europa“ (angl. „Together we are Europe!“) dalyviai pramoko šiomis kalbomis dainuoti gruodžio 22-ąją, kalėdinio susitikimo metu vaizdo konferencijų ir pokalbių platformoje „Zoom“.

Mokiniai ir mokytojai buvo suskirstyti į keturias grupes, o kiekviena grupė, gavusi užduotį, kokia kalba teks dainuoti „Jingle Bells“ priedainį, išsiskirstė į „Zoom Breakout“ kambarius, ten intensyviai mokėsi. Sugrįžusios komandos parodė savo sugebėjimus. Visi dainavo puikiai – aidėjo juokas, švietė šypsenos – pasklido šventinė Kalėdų dvasia!

Rugsėjo mėnesį prasidėjęs projektas sėkmingai tęsė veiklą ir karantino metu. Mokiniai kūrė projekto logotipą, žaidė mokymui(si) ir vertinimui skirtoje „Kahoot“ programoje, sudainavo „Jingle Bells“ tarptautinio susitikimo metu. Projekte įgyvendinama bendra strategija, susijusi su europiniu vertybių ugdymu – tolerancijos, nediskriminavimo, pagarbos.

Mokiniams šios projektinės veiklos labai patiko, tad po Naujųjų metų jų laukia kitos veiklos ir įdomūs susitikimai.

anglų k. mokytoja J. Naimavičiūtė-Skuolienė

LKNUC pilietinėje iniciatyvoje „Atmintis gyva, nes liudija“

LKNUC pilietinėje iniciatyvoje „Atmintis gyva, nes liudija“

Svarbi informacija dėl ugdymo organizavimo nuo sausio 11 d.

LKNUC DARŽELIO „NYKŠTUKŲ“ GRUPĖ KALĖDAS PASITINKA ZOOM PROGRAMOS PAGALBA

LKNUC DARŽELIO „NYKŠTUKŲ“ GRUPĖ KALĖDAS PASITINKA ZOOM PROGRAMOS PAGALBA

Svarbi informacija dėl mokymosi karantino metu!

Archyvai