Informacija tėveliams

Mieli tėveliai,

Jei Jūsų vaikas turi klausos sutrikimą ir Jums  svarbu pradėti / tęsti vaiko klausos reabilitaciją – lavinti klausą ir mokyti kalbos, – nedelskite ir kreipkitės į specialistą – surdopedagogą. Jis lavina vaikų, turinčių klausos sutrikimą, klausą, moko kalbėti, padeda tėvams vaiko ugdymąsi tęsti namuose. Šis specialistas padeda tėvams žengti pirmuosius klausos sutrikimą turinčio vaiko ugdymosi žingsnius. Kuo anksčiau vaikui, turinčiam klausos sutrikimą, suteikiama ugdomoji pagalba, tuo geresnių rezultatų pasiekiama.

Jei Jūsų vaikas mokosi bendrojo ugdymo mokykloje, jam irgi gali būti reikalinga surdopedagogo pagalba.

Net jei gyvenate ne Vilniuje, surdopedagogai konsultuos Jus, kaip lavinti vaiko klausą ir mokyti kalbos, patars dėl vaiko ugdymo. 

Nedelskite ir kreipkitės į Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centrą:

Tel. Nr.: 8 5 2154956 arba 8 604 08589, el. p. daiva.burkauskiene@lknuc.lt

Jei Jūsų vaikas turi klausos sutrikimą ir Jums svarbu pradėti jo ugdymąsi bei mokyti gestų ir lietuvių kalbų, kreipkitės į Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centrą, kur Jūsų vaikas gaus jam reikalingą surdopedagogo pagalbą, išmoks ir galės bendrauti ir gestų, ir lietuvių kalbomis. Kreipkitės į Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centrą: Tel. Nr.: 8 5 2154427 arba el. p. rastine@lknuc.lt .     

Priemonės nuotoliniam mokymuisi iš ES lėšų

Priemonės nuotoliniam mokymuisi iš ES lėšų

Ugdymo organizavimas laikantis saugumo reikalavimų

Mokslo ir žinių šventė

Mokslo ir žinių šventė

Mūsų abiturientams įteikti brandos atestatai

Mūsų abiturientams įteikti brandos atestatai

Archyvai