LKNUC mokiniai dalyvavo respublikiniame konkurse

LKNUC mokiniai dalyvavo respublikiniame konkurse

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento organizuotame respublikiniame konkurse „Tau to nereikia“ dalyvavo IV gimn. klasės mokinės Meda Mangevičiūtė ir Viltė Kanapinskaitė.

Šio konkurso tikslas – sukurti plakatą, kuriame kūrybiškai būtų perteikiama pagrindinė konkurso mintis – kritiškai pažvelgti į el. cigarečių vartojimą be jų daromą žalą aplinkai.

Konkursas vyko visą balandžio mėn. Mokinius konsultavo dailės mokytoja Aušra Vasiliauskienė. Abi mokinės už dalyvavimą šiame projekte gavo pažymėjimus. Sveikiname!

socialinė pedagogė Rasa Rusovičiūtė

Baigėsi respublikinis STEAM projektas „STEAMuko Smalsiuko nuotykiai 2026“

Baigėsi respublikinis STEAM projektas „STEAMuko Smalsiuko nuotykiai 2026“

Mokslo metų užbaigimo pedagogų išvyka į Kauną

Mokslo metų užbaigimo pedagogų išvyka į Kauną

LKNUC sėkmingai įgyvendintas 2026 m. ŠMSM Dalyvaujamojo biudžeto projektas

LKNUC sėkmingai įgyvendintas 2026 m. ŠMSM Dalyvaujamojo biudžeto projektas

Aktų salės patalpų nuomos konkursas

Archyvai