Mokinių taryba

Naujoji 2025–2026 m. Mokinių taryba

Mokykloje aktyviai veikia savivaldos – Cento taryba ir Mokinių taryba. Pastaroji atlieka itin svarbų vaidmenį – padeda suprasti mokinių poreikius ir pamatyti tai, ko kartais nepastebi mokytojai ar administracija.

Šiais mokslo metais išrinkta nauja 2025–2026 m. Mokinių taryba.

Pagrindinė komanda:

· Pirmininkas – Dominykas Černauskas (II gimn. kl.)

· Pavaduotoja – Aistė Vasilevičiūtė.(I gimn. kl.)

· Nariai – Matas Lukminas (8 kl), Judita Bartusevičiūtė (7 kl.), Gabrielė Petkevič (II gimn. kl.)

Jaunesniųjų klasių asistentės:

· Ema Lukminaitė (5b kl.), Liza Lukošutė (6 kl.), Katalėja Tančikaitė (6 kl.).



MOKINIŲ TARYBA – AUKŠČIAUSIA MOKINIŲ SAVIVALDOS INSTITUCIJA

  • Mokinių tarybą sudaro ne mažiau kaip 5 ir ne daugiau kaip 7 nariai iš 8 – V gimnazijos klasių, kurie savo noru dalyvauja visuotiniuose rinkimuose.
  • Mokinių tarybos sudėtyje gali būti ne daugiau kaip 2 nariai iš tos pačios klasės.
  • Mokinių tarybos pirmininką renka mokinių tarybos nariai.
  • Rinkimai laikomi įvykusiais, kai balsavime dalyvavo 2/3 tarybos narių.
  • Pareigomis Mokinių tarybos nariai pasiskirsto pirmajame posėdyje.
  • Pirmininkas iš tarybos narių pasirenka pavaduotoją.
  • Mokinių tarybos posėdžiai vyksta kartą per mėnesį arba esant būtinybei.
  • Mokinių tarybos posėdis laikomas įvykusiu, jei jame dalyvauja ne mažiau kaip 2/3 tarybos narių.
  • Mokinių tarybos posėdžiuose turi teisę dalyvauti visi 5 – IV gimnazijos klasių mokiniai.
  • Mokinių taryba vadovaujasi Mokinių tarybos nuostatais.

Archyvai

Skip to content