LKNUC mokytojų vizitas Slovėnijoje

LKNUC mokytojų vizitas Slovėnijoje

Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centro surdopedagogė R. Saulėnienė, lietuvių gestų kalbos mokytoja V. Ivanauskienė ir biologijos mokytoja surdopedagogė I. Šilaikienė š. m. lapkričio mėn. 19-23 d. dalyvavo Slovėnijoje vykusiame Erasmus+ KA1 programos projekte Nr. 2018-1-LT01-KA104-046795 „Darbuotojų, dirbančių su specialiųjų poreikių ir klausos sutrikimą turinčiais suaugusiais, kompetencijų tobulinimas“. Vizite buvo tobulinamos darbuotojų, dirbančių su specialiųjų poreikių ir klausos sutrikimą turinčiais suaugusiais kompetencijos, stebimas tarptautinių partnerių darbas, dalinamasi gerąja patirtimi.

                      Projekte dalyvavo trys Lietuvos organizacijos: Psichosocialinės ir darbo integracijos centras, Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras ir Lietuvos neįgaliųjų draugija. Projekto partneriai buvo Slovėnijos kurčiųjų mokykla „Zavod za gluhe į naglušne Liubliana“. 

Patirtimi dalinosi Slovėnijos organizacijos, dirbančios su suaugusiais neįgaliais ir klausos sutrikimus turinčiais asmenimis: Liublijanos kurčiųjų mokykla, Slovėnijos suaugusiųjų edukacijos centras,  vaikų darželis „Ledina“, kuriame integruoti neįgalieji vaikai, Technologijų gimnazija Kamnik mieste,  suaugusiųjų užimtumo organizacija Litijos mieste. Vyko tarptautinė konferencija, kur Liublijanos įstaigų atstovai parengė pranešimus apie savo organizacijų veiklas. Dalyviai iš Lietuvos pristatė savo organizacijas, kurios dalyvauja šio projekto veiklose.

                      Projekto dalyviai turėjo galimybę susipažinti su gerąja darbo patirtimi Slovėnijos ugdymo įstaigose, sužinojo apie įvairius vykdomus projektus bei veiklas, skirtas neformaliam ugdymui, taip pat turėjo galimybę susipažinti su suaugusių neformaliuoju švietimu. Įgytą patirtį dalyviai galės pritaikyti savo įstaigose, vykdydami bendrus įvairius projektus su savo bendruomenės nariais, perimant tarptautinių partnerių patirtį, panaudojant kultūrinio paveldo tradicijas. Erasmus+ projekto metu dalyviai pagilino savo kompetencijas, praplėtė anglų kalbos žinias, sustiprino gestų kalbos mokėjimo įgūdžius ir tobulino kitas kompetencijas.

 

biologijos mokytoja surdopedagogė  I. Šilaikienė ir

surdopedagogė  R. Saulėnienė

VALSTYBĖS PAŽINIMO CENTRO EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS LKNUC MOKINIAMS

VALSTYBĖS PAŽINIMO CENTRO EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS LKNUC MOKINIAMS

UŽGAVĖNĖS – TRADICINĖ ŠVENTĖ

UŽGAVĖNĖS – TRADICINĖ ŠVENTĖ

IKIMOKYKLINIO UGDYMO GRUPIŲ VAIKŲ IŠVYKA Į LDK VALDOVŲ RŪMUS

IKIMOKYKLINIO UGDYMO GRUPIŲ VAIKŲ IŠVYKA Į LDK VALDOVŲ RŪMUS

Bendra metodinė diena su ,,Atgajos“ spec. mokyklos kolegomis

Bendra metodinė diena su ,,Atgajos“ spec. mokyklos kolegomis

No Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Archyvai