VASARIO 12 D. – NETRADICINIŲ PAMOKŲ DIENA

VASARIO 12 D. – NETRADICINIŲ PAMOKŲ DIENA

Šią dieną 1 – 4 kl. mokiniai kartu su mokytojomis M. Pivoraite, R. Kaunelyte-Songine, L. Skrodenyte ir J. Karveliene apsilankė Nacionalinę švietimo agentūrą. Čia vaikai išklausė paskaitėlę apie draugišką, saugų internetą, aktyviai dalyvavo veiklose. Tuo tarpu parengiamos klasės mokiniai, kartu su mokytoja R.Karlonaite mokykloje žiūrėjo prevencinį filmuką apie saugų elgesį internete, jį aptarė bei atliko užduotėles.

 5-8 kl. mokiniai su mokytojomis M. Pošiūte -Žebeliene ir A. Zabulionyte vyko į Kauno IX forto muziejaus edukaciją „Jaunieji žvalgai“. Ši žaisminga edukacija vyko forto požemiuose, žvalgytis radinių ir rasti atsakymus juose mokiniams išties patiko.

I a, b gimnazijos klasių mokiniai, kartu su mokytoja A. Jurele ir auklėtoja R. Buikauskiene, dalyvavo savanorių merginų iš Šaulių sąjungos surengtoje edukacijoje LKNUC aktų salėje. Sužinojo daug įdomios ir naudingos informacijos apie Šaulių sąjungą, naudodamiesi nebylaus valdymo signalais pažaidė žaidimą „Sugedęs telefonas“ (kuris buvo labai sugedęs). Po edukacijos vyko į Vilniaus miesto savivaldybės pastate esantį dangoraižį, grožėjosi Vilniaus panorama iš 77 metrų aukščio. Nors dėl apniukusio oro pamatė ne viską, bet užtektinai.

II gimnazijos klasės mokiniams mokytoja R. Vekerotienė organizavo viktoriną „Matematikos labirintuose“. Per fizikos pamoką su mokytoja Agne Dzidolikaite mokiniai atliko fizikos eksperimentus: stebėjo vandens paviršiaus įtempimą, konvekcinių oro srovių susidarymą degant žvakei, žiūrėjo kaip po uždengta stikline degant žvakei susikaupia vanduo esantis ant lėkštės už stiklinės ribų. Taip pat peržiūrėjo keletą video, demonstruojančių panašius bandymus. Kartu su biologijos mokytoja I. Šilaikiene II-okai dalyvavo mini ekologiniame projekte „Daržas ant palangės“- patys pasėjo daržovių bei prieskoninių žolelių sėklas. Dabar stebės, lauks kol sėklos sudygs ir bus galima paragauti šviežių daržo gėrybių. Su mokytoja N. Narušyte atliko netradicinius, įdomesnius chemijos bandymus bei stebėjo eksperimentus virtualioje laboratorijoje.

III a, b gimnazijos klasių mokiniai, kartu su lietuvių kalbos mokytoja  V. Šlapšinskiene, apsilankė Lituanistikos židinio kalbos muziejuje. Gidė patraukliai ir vaizdžiai pristatė mokiniams žodžių kilmės sampratą, lietuvių kalba buvo aptarta kaip viena seniausių indoeuropiečių prokalbės kalbų. Mokiniai labai noriai ir aktyviai domėjosi edukaciniais muziejaus kampeliais ir eksponatais, pasigrožėjo dailyraščio konkurso „Rašom“ laimėtojų darbais, pasižymėjo svarbiausius faktus. Vėliau visi dar nuvyko į Vilniaus miesto savivaldybę, kur, pakilę į 20 aukštą, pasigrožėjo Vilniaus miesto panorama iš 77 metrų aukščio. 

IV gimnazijos klasės mokiniai su biologijos mokytoja S. Barčiene taip pat dalyvavo edukacijoje – susitikime su Šaulių sąjungos narėmis. Vėliau prisijungė prie mini ekologinio projekto „Daržas ant palangės“ veiklų ir kūrė plakatus ekologine tematika.

VALSTYBĖS PAŽINIMO CENTRO EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS LKNUC MOKINIAMS

VALSTYBĖS PAŽINIMO CENTRO EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS LKNUC MOKINIAMS

UŽGAVĖNĖS – TRADICINĖ ŠVENTĖ

UŽGAVĖNĖS – TRADICINĖ ŠVENTĖ

Bendra metodinė diena su ,,Atgajos“ spec. mokyklos kolegomis

Bendra metodinė diena su ,,Atgajos“ spec. mokyklos kolegomis

TARPTAUTINIS ETWINNING PROJEKTAS „CHRISTMAS MAGIC“ BAIGĖSI

TARPTAUTINIS ETWINNING PROJEKTAS „CHRISTMAS MAGIC“ BAIGĖSI

No Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Archyvai