Tarptautinės INSAFE konferencijos dalyvių viešnagė LKNUC

Tarptautinės INSAFE konferencijos dalyvių viešnagė LKNUC

Š. m. rugsėjo 16-18 dienomis pirmą kartą Lietuvoje vyko Europos nacionalinių saugesnio interneto centrų tinklo INSAFE konferencija. INSAFE yra Europos nacionalinių saugesnio interneto centrų tinklas, įsteigtas ir iš dalies finansuojamas pagal Europos Komisijos programą „Saugesnis internetas“. Lietuvoje šį projektą įgyvendina Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba (RRT), Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo informacinių technologijų centras (ITC), asociacija „Langas į ateitį“, VšĮ „Vaikų linija“. Projektą iš dalies remia telekomunikacijų ir IT bendrovė TEO LT.

Šioje konferencijoje dalyvavo daugiau kaip 30 INSAFE atstovų iš įvairių pasaulio šalių. Šioje konferencijoje taip pat dalyvavo LKNUC atstovės – saugesnio interneto ambasadorės Lietuvoje, IT mokytoja metodininkė Jūratė Drazdauskienė ir socialinė pedagogė metodininkė Rasa Rusovičiūtė. Konferencijoje pagrindinis dėmesys buvo skiriamas vaikų ir jaunimo saugumui internete. Dvi dienas konferencijos dalyviai dalijosi patirtimi, pristatė metodines priemones, darbo įrankius, bei aptarė ateities gaires, kaip apsaugoti nepilnamečius nuo žalingos informacijos poveikio virtualioje erdvėje.

Paskutinę konferencijos dieną dalis konferencijos dalyvių, kartu su INSAFE koordinatoriumi visoje ES, Karl‘u Hopwood‘u, lankėsi LKNUC. Centre svečius pasitiko LKNUC direktorė Girdutė Lepeškienė, kuri supažindino su Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centru, jo skyriais ir veikla. Vėliau konferencijos dalyviai buvo pakviesti į IT klasę, kur jų laukė IT mokytoja J. Drazdauskienė ir socialinė pedagogė R. Rusovičiūtė. Svečiams buvo pristatyti visi  „Saugaus interneto“ renginiai vykę LKNUC, naudojama metodinė medžiaga bei priemonės, jų taikymas. Po pristatymo vyko diskusijos, dalijimąsis gerąja patirtimi apie vykdytas veiklas bei taikomus darbo metodus, siekiant konstruktyvios pagalbos saugaus interneto klausimais dirbant su neįgaliaisiais.

IT mokytoja, Saugesnio interneto ambasadorė J. Drazdauskienė

Socialinė pedagogė, Saugesnio interneto ambasadorė R. Rusovičiūtė

VALSTYBĖS PAŽINIMO CENTRO EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS LKNUC MOKINIAMS

VALSTYBĖS PAŽINIMO CENTRO EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS LKNUC MOKINIAMS

UŽGAVĖNĖS – TRADICINĖ ŠVENTĖ

UŽGAVĖNĖS – TRADICINĖ ŠVENTĖ

Bendra metodinė diena su ,,Atgajos“ spec. mokyklos kolegomis

Bendra metodinė diena su ,,Atgajos“ spec. mokyklos kolegomis

TARPTAUTINIS ETWINNING PROJEKTAS „CHRISTMAS MAGIC“ BAIGĖSI

TARPTAUTINIS ETWINNING PROJEKTAS „CHRISTMAS MAGIC“ BAIGĖSI

No Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Archyvai