LKNUC vyko stovykla „Mažieji atradėjai“

LKNUC vyko stovykla „Mažieji atradėjai“

Šią savaitę, pirmą kartą LKNUC istorijoje, parengiamosios, 1, 2, 3 ir 4 klasių mokinukai dalyvavo pradinių klasių mokytojų ir auklėtojų organizuotoje stovykloje „Mažieji atradėjai“. Visą savaitę vyko įdomios veiklos.

PIRMADIENĮ visi vyko į Rudaminoje esantį Pelėdų parką, kuriame daug sužinojo apie pelėdas, apuokus, maitino triušiukus, stebėjo žuvis. Iš Pelėdų parko vyko į McDonald‘s. Skaniai papietavę ir suvalgę ledų, grįžo į mokyklą ir dalyvavo Muilo ūkio organizuojamoje edukacijoje, kurios metu sužinojo, kaip reikia gaminti muilą ir kiekvienas sau pasigamino po natūralų, kvapnų muiliuką. Vėliau žaidė judriuosius žaidimus.

ANTRADIENĮ lijo lietus, tad mokiniai dalyvavo Protmūšyje. Na, o kai jau pramankštino galveles, vyko į SKY parką mankštinti kūnelių. Ten šokinėjo, dalyvavo visokiausiose rungtyse, žaidė įvairius žaidimus, vaišinosi kibinais ir ledais. Grįžę žaidė judriuosius žaidimus lauke.

TREČIADIENĮ buvo išvyka į žirgyną „Jojimo menas“. Ten dalyvavo edukacijoje, stebėjo žirgų pasirodymą, ėjo į fermą, kurioje pamatė karves 🐄, veršiukus, bulius, gaminosi sau pietus – dešrainius . Grįžę į LKNUC žaidė judriuosius žaidimus lauke.

KETVIRTADIENĮ iš pat ryto vaikai žaidė įvairius loginius žaidimus su LKNUC metodininke K. Izotova, o po to vyko į Akropolio boulingą. Papietavę ir prisižaidę iki soties, grįžo į mokyklą. Kol laukė tėvelių, lauke žaidė judriuosius žaidimus.

PENKTADIENĮ iš pat ryto mokiniai aktų salėje žaidė žaidimą „Dvyniai“. Po to užsiėmė menine veikla. Po jos išskubėjo į lauką, kur jų laukė pripučiamas batutas. Visą dieną mokiniai šokinėjo ant batuto (nuotaikos nesugadino ir netikėtai prapliupęs lietus. Po lietaus, patys išsivalę batutą (ŠAUNUOLIAI), šokinėjo toliau), žaidė žaidimus aplink jį, vaišinosi picomis, ledais, gaiviaisiais gėrimais ir… grupelėmis keliavo į labai įdomų Pabėgimų kambarį, kuriame jų laukė daug užduočių. Stovykla baigėsi mokinių apdovanojimais: kiekvienas mokinys gavo po medalį, ledinuką ir padėką už dalyvavimą stovykloje.

Stovyklos organizatorės, šauni mokytojų ir auklėtojų komanda, linki visiems puikių vasaros atostogų ir jau laukia susitikimo rudenį.

pirmos klasės mokytoja A. Jurelė

LKNUC „Erasmus+“ projekto „Make it Work“ mokymuose

LKNUC „Erasmus+“ projekto „Make it Work“ mokymuose

Prevencinė Saugaus eismo pamokėlė parengiamos klasės mokiniams

Prevencinė Saugaus eismo pamokėlė parengiamos klasės mokiniams

Mokinių išvyka į gyvūnų prieglaudą

Mokinių išvyka į gyvūnų prieglaudą

Archyvai