Lapkričio mėnesio pamokos netradicinėse aplinkose

Lapkričio mėnesio pamokos netradicinėse aplinkose

Lapkričio 20 d.,ugdymosi netradicinėse aplinkose dieną, mažieji mokinukai rinkosi veiklas LKNUC technologijų klasėje. Parengiamųjų, 1 ir 2 kl. mokiniams jų mokytojos M. Pivoraitė, R. Songinienė ir R. Karlonaitė vedė užsiėmimą ,,Jaunasis kulinaras – mokomės kepti picą“, o 3 ir 4 klasių mokiniai, vadovaujami mokytojų L. Skrodenytės ir J. Karvelienės, atrado kepimo džiaugsmą gamindami dailius ir gardžius keksiukus.

5-6 kl. mokiniai 1-3 pamoką dalyvavo matematikos mokytojos R.Vekerotienės parengtame  matematiniame protmūšyje, o 4-6 pamokas klasėje bei Vilniaus m. centre su biologijos mokytoja S. Barčiene atliko praktinę-kūrybinę veiklą pagal vadovą ,,Tikriems nuotykių gamtoje ieškotojams“,

7 klasės mokiniai dalyvavo 5-tą kartą vykusiame Lietuvos kurčiųjų draugijos ir Lietuvos kurčiųjų jaunimo organizacijos bei Lietuvos socialdemokratų partijos frakcijos projekte “Viena diena su Seimo nariu”. Nuostabu tai, kad mūsų Centro mokiniai buvo patys jauniausi dalyviai ir kiekvienas turėjo galimybę praleisti dieną Seime su vienu iš LSDP frakcijos nariu! Jie pirmą kartą susidomėję stebėjo Seimo komisijos ir komitetų darbą, dalyvavo pasitarimuose, jiems buvo suorganizuota ekskursija po LR Seimo rūmus. Džiugu, kad praleista diena Seime jiems labai patiko!

I ir II gimnazijos klasių mokiniai su biologijos mokytoja I. Šilaikiene iš pat ryto žiūrėjo filmą apie pelėdų gyvenimą, atliko su pelėdomis susijusias užduotis. Vėliau, kartu su mokytoja A. Jurele ir auklėtoja R. Buikauskiene, išvyko į Pelėdų parką pasitikrinti naujai įgytų žinių. Edukacinėje išvykoje sužinojo dar daugiau įdomios informacijos: kaip atskirti pelėdą nuo apuoko, kiek yra pelėdų rūšių, kuo jos minta, kur gyvena, peri, kiek sveria, kaip sužinoti lytį ir kt. Smagioji edukacijos dalis – galimybė kiekvienam palaikyti pelėdą ant rankų. Nors buvo šalta, visi grįžo iki soties prisivaikščioję gryname ore ir savo žinių bagažą papildę nauja, įdomia informacija.

III-IV gimn. klasių mokiniai, lydimi lietuvių kalbos mokytojų V. Slapšinskienės ir M. Pošiūtės- Žebelienės, buvo nuvykę į Ignalinos AE informacinį centrą. Čia mokiniams išsamiai papasakota apie atominės elektrinės buvusią veiklą, esamą situaciją ją uždarant, ateities perspektyvas ir idėjas laidojant branduolines atliekas mūsų šalies teritorijoje.

VALSTYBĖS PAŽINIMO CENTRO EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS LKNUC MOKINIAMS

VALSTYBĖS PAŽINIMO CENTRO EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS LKNUC MOKINIAMS

UŽGAVĖNĖS – TRADICINĖ ŠVENTĖ

UŽGAVĖNĖS – TRADICINĖ ŠVENTĖ

Bendra metodinė diena su ,,Atgajos“ spec. mokyklos kolegomis

Bendra metodinė diena su ,,Atgajos“ spec. mokyklos kolegomis

TARPTAUTINIS ETWINNING PROJEKTAS „CHRISTMAS MAGIC“ BAIGĖSI

TARPTAUTINIS ETWINNING PROJEKTAS „CHRISTMAS MAGIC“ BAIGĖSI

No Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Archyvai