Balandžio mėnesio pamokos netradicinėse aplinkose

Balandžio 18- ąją, pamokų netradicinėse aplinkose dieną, parengiamųjų – 4 klasių mokiniai susipažino su aktoriaus profesija. LKNUC lankėsi kurčioji aktorė Nijolė Karmazienė. Ji papasakojo apie save, apie tai kaip ruošiasi vaidinimams, kokių savybių reikia aktoriui. Vėliau kartu su mokiniais vaidino pasaką „ Snieguolė ir septyni nykštukai“. Vaikai susidomėję klausėsi pasakojimo ir nuoširdžiai vaidino.

 

5 klasės mokiniams mokytoja R.Vekerotienė vedė matematikos pamoką Bernardinų sode. Ten jie mokėsi atpažinti ir įvardinti geometrines figūras, skaičiuoti atstumus. Vėliau mokiniai su mokytoja R. Nausėdiene keliavo į Vingio kino teatrą žiūrėti filmo.

Dalis 6- 7 klasių mokiniams anglų kalbos pamoka „Places in town“ vyko Bernardinų sode, Katedros aikštėje ir senamiestyje. Mokiniai, vadovaujami mokytojos Ž. Jurgelienės, mokėsi angliškai įvardinti Vilniaus  lankytinas vietas, gėrėjosi pavasario gamtos vaizdais Bernardinų sode.

Kita dalis 6 -7 klasių miokinių ir 8 a klasės mokiniai kartu su socialine pedagoge vyko į Vilniaus Ogmios zoologijos sodą, kur susipažino su 60 skirtingų gyvūnų rūšių. 

8b, I ir IIa gimn.klasių mokiniai kartu su mokytojomis A. Jurele, V.Šlapšinskiene ir J.Naimavičiūte-Skuoliene vyko į Kauną. Ten dalyvavo edukacinėje programoje ,,Tautinį paveldą turinčių lietuviškų saldainių istorija, gamyba ir degustacija“. Sertifikuoto tautinio paveldo produkto-saldainių – gamybos meistrė Diana Žaldarienė  ne tik papasakojo, kaip gaminami ledinukai, balta (korėtos masės) karamelė, bet ir išmokė patiems pasigaminti panašius saldainius, juos dekoruoti. Saldi ir įsimintina kelionė. 

IV gimnazijos klasės mokiniai kartu su chemijos mokytoja N. Narušyte ir biologijos mokytoja I.Šilaikiene apsilankė Miesto laboratorijoje. Tai vieta, kurioje auginamos daržovės, naudojant hidroponikos sistemą. Ten galima pamatyti, kaip auga daržovės be dirvožemio, įsigyti ekologiškų ir sveikų produktų. Miesto laboratorijoje aktyviai prisidedama prie tvaresnės aplinkos kūrimo: rūšiuojant atliekas, naudojant pilkąjį vandenį, vandens šildymui naudojant saulės energiją.

III gimn. kl. mokiniams biologijos mokytoja S. Barčienė organizavo mini projektą ,,Ląstelės, genai ir paveldimumas“: žiūrėjo mokomuosius filmukus, kūrė vaizdinę medžiagą, pagamino 2 informatyvius plakatus.

VALSTYBĖS PAŽINIMO CENTRO EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS LKNUC MOKINIAMS

VALSTYBĖS PAŽINIMO CENTRO EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS LKNUC MOKINIAMS

UŽGAVĖNĖS – TRADICINĖ ŠVENTĖ

UŽGAVĖNĖS – TRADICINĖ ŠVENTĖ

Bendra metodinė diena su ,,Atgajos“ spec. mokyklos kolegomis

Bendra metodinė diena su ,,Atgajos“ spec. mokyklos kolegomis

TARPTAUTINIS ETWINNING PROJEKTAS „CHRISTMAS MAGIC“ BAIGĖSI

TARPTAUTINIS ETWINNING PROJEKTAS „CHRISTMAS MAGIC“ BAIGĖSI

No Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Archyvai