Filaretų g. 36, LT-01210 Vilnius
Įm. k. 290982710
A. s. LT09 7300 0100 0245 9232
AB bankas „Swedbank“
Banko kodas 73000
Tel. / faks. +370 5 215 4427
El. paštas rastine@lknuc.lt
Direktorė Svetlana Beniušienė
RSS Srautas pritaikymas neįgaliesiems
Saugumo tikslais patalpos ir teritorija stebimos vaizdo kameromis
Žiemos puokščių paroda Švenčionių profesinio rengimo centre

Mūsų Centro mokiniai buvo pakviesti dalyvauti Švenčionių profesinio rengimo centro organizuojamame renginyje-parodoje ,,Žiemos puokštė“. Tik prasidėjus žiemai, gruodžio 2 dieną, nuvykome į šią puikią šventę. Vykome ne tuščiomis, o sukūrę dvi kalėdines kompozicijas. IIb gimnazijos klasės mokiniai pagamino nuostabią žiemos puokštę, o IVb gimnazijos klasės mokiniai supynė kalėdinį vainiką.

Į šią šventę susirinko mokiniai iš keturių Lietuvos mokyklų, tad nedidelėje Švenčionių profesinio rengimo centro salėje vos tilpo visi šventės dalyviai. Pradžioje visi apžiūrėjome žiemos puokščių parodą, o vėliau išklausėme Švenčionių profesinio rengimo centro pedagogės pasakojimą, kaip ir iš kokių medžiagų galima pasigaminti puokštes. Vėliau ji pakvietė mokinius sukurti kalėdines eglutes.

Kiekviena komanda turėjo jai paruoštą stalą, ant kurio buvo sudėta įvairiausių daiktų, tinkamų puošti eglutei: kankorėžiai, karoliukai, kavos pupelės, kriauklės ir kt. Taip pat pilnos dėžutės pušies šakelių bei pagaminti stoveliai – vazonėlyje įbetonuotos šakos ant kurių ir buvo karštais klijais lipdomos šakelės.

Po valandos ant visų stalų puikavosi vaikų sukurtos eglutės – visos gražios ir labai skirtingos. LKNUC mokiniai sukūrė keturias nuostabias eglutes dirbdami komandomis po 3-4 žmones. Nustebino vaikų kūrybiškumas, nes eglutės buvo labai įvairių formų ir nei vienos panašios į kitą. Švenčionių profesinio rengimo centro direktorė visiems dalyviams padėkojo už puikias šventės akimirkas ir įteikė padėkos raštus.

Biologijos mokytoja S. Barčienė

 

  • Renginių kalendorius
  • Pamokos
  • REKOMENDACIJOS TĖVAMS, AUGINANTIEMS VAIKUS, TURINČIUS KLAUSOS SUTRIKIMŲ AR KOCHLEARINIUS IMPLANTUS
  • Mokymo priemonės kurtiesiems ir neprigirdintiesiems
  • Pirštų abėcėlė

Švietimo ir mokslo ministerija

Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras

Techninės pagalbos neįgaliesiems centras

Ugdymo plėtotės centras

LKNUC facebook paskyra

LKNUC bibliotekos facebook paskyra

Visos teisės saugomos © 2020 Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras
Web-sprendimas: FoxitNetas