Filaretų g. 36, LT-01210 Vilnius
Įm. k. 290982710
A. s. LT09 7300 0100 0245 9232
AB bankas „Swedbank“
Banko kodas 73000
Tel. / faks. +370 5 215 4427
El. paštas rastine@lknuc.lt
Direktorė Svetlana Beniušienė
RSS Srautas pritaikymas neįgaliesiems
Saugumo tikslais patalpos ir teritorija stebimos vaizdo kameromis
Veiklos „Atgajos“ specialiojoje mokykloje

Š. m. vasario 22 d. Vilniaus ,,Atgajos“ specialiojoje mokykloje vyko bendra edukacinė veikla ,,Pažink mane ir mano kalbą“, kurią organizavo ir vedė gestų k. specialistė Ieva Lemešiūtė ir surdopedagogė Rūta Vyšniūnienė. Ši pirmoji veikla organizuota pagal bendrą ilgalaikį abiejų mokyklų projektą ,,Pažink, draugauk, bičiuliaukis“. Renginyje taip pat dalyvavo mūsų mokyklos 8b klasės mokiniai Evelina Afatnickytė, Deimantas Bražiūnas, Sandra Sagatovskytė bei ,,Atgajos“ spec. mokyklos trečiokai ir šeštokai su mokytojomis Kristina Pociūte ir Ingrida Kibickiene.

Veiklos metu ,,Atgajukai“ buvo suskirstyti į tris komandas ir supažindinti su kurčiųjų gimtąja lietuvių gestų kalba bei pirštų abėcėle ir atliko įvairias smagias praktines užduotis. Jų pagalbininkais ir padėjėjais buvo mūsų mokyklos mokiniai. Naujieji mūsų draugai buvo labai atidūs, drąsūs ir linksmi – su užduotėlėmis susidorojo puikiai. Užkrėtė ir sujaudino jų nuoširdumas, atvirumas ir aktyvumas. Renginio pabaigoje vyko grupės ,,Saulės kliošas“ dainos ,,Saulė“ imitacija gestų kalba (video su mūsų aštuntokais parengė teatro mokytoja, gestų k. vertėja Anželika Teresė), kurią atliko visi edukacinės veikos dalyviai, aišku, prieš tai kartu gerai parepetavę priedainį.

Po vaišių stalo socialiniai partneriai pakvietė mus atvykti kovo mėnesį į kitą bendrą projekto veiklą – orientacines varžybas ir užduotis miške, už kurį atsakingi bus jau patys šeimininkai. Nekantriai lauksime renginio, į kurį vyksime su mūsų centro pradinių klasių mokinukais.

Surdopedagogė R. Vyšniūnienė

  • Renginių kalendorius
  • Pamokos
  • REKOMENDACIJOS TĖVAMS, AUGINANTIEMS VAIKUS, TURINČIUS KLAUSOS SUTRIKIMŲ AR KOCHLEARINIUS IMPLANTUS
  • Mokymo priemonės kurtiesiems ir neprigirdintiesiems
  • Pirštų abėcėlė

Švietimo ir mokslo ministerija

Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras

Techninės pagalbos neįgaliesiems centras

Ugdymo plėtotės centras

LKNUC facebook paskyra

LKNUC bibliotekos facebook paskyra

Visos teisės saugomos © 2020 Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras
Web-sprendimas: FoxitNetas