Vaidybinio filmo „Mes dainuosim“ seansas, skirtas LKNUC mokiniams

2015 m. sausio 28 d. LKNUC 5–IV gimnazijos klasių mokiniai Vilniuje, „Forum Cinemas“ kino centre, žiūrėjo vaidybinį filmą „Mes dainuosim“.

„Mes dainuosim“ – tai anglų režisieriaus Robert Mullan sukurtas vaidybinis pilnametražis filmas apie 1991 metų Sausio 13–osios įvykius Lietuvoje. Filme pasakojama kelių šeimų istorija, sausio 12-osios vakarą skubėjusių iš Ignalinos, Klaipėdos, Kauno ir Medininkų, kad galėtų prisidėti ir ginti savo šalies vardą Vilniuje, prie Televizijos bokšto ir Parlamento rūmų. Atkurtas ankstus Sausio 13-osios rytas, kai Sovietų kariuomenė panaudojo jėgą prieš taikius ir nekaltus protestuotojus, buvo nužudyta trylika žmonių, daugybė sužeistųjų ir perpildytos ligoninių palatos. Graudžios filmo laidotuvių scenos nepaliko abejingų.

Į filmą mokinius lydėjo J. Drazdauskienė, R. Rusovičiūtė, A. Jurelė, M. Pošiūtė-Žebelienė, V. Šlapšinskienė, I. Laužaitytė, A. Mitkus ir B. Oganauskienė. Po filmo peržiūros lietuvių kalbos mokytojos A. Jurelė, M. Pošiūtė-Žebelienė, V. Šlapšinskienė ir I. Laužaitytė numatė lietuvių kalbos pamokų ciklą šiam vaidybiniam filmui aptarti. Mokytoja J. Drazdauskienė per informacinių technologijų pamokas integruotai aptars šį filmą ir e-paslaugas važiuojant į išvyką, padarys kompiuteriu išvykos apibendrinimus.
Nuoširdžiai dėkojame LKNUC vertėjoms I. Lemešiūtei ir A. Nikelei už filmo vertimą į lietuvių gestų kalbą.

Už geranoriškumą organizuojant specialių filmo seansą mūsų Centro mokiniams esame labai dėkingi „Forum Cinemas“ renginių organizatorei Gražinai Lelertavičienei.

VALSTYBĖS PAŽINIMO CENTRO EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS LKNUC MOKINIAMS

VALSTYBĖS PAŽINIMO CENTRO EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS LKNUC MOKINIAMS

UŽGAVĖNĖS – TRADICINĖ ŠVENTĖ

UŽGAVĖNĖS – TRADICINĖ ŠVENTĖ

IKIMOKYKLINIO UGDYMO GRUPIŲ VAIKŲ IŠVYKA Į LDK VALDOVŲ RŪMUS

IKIMOKYKLINIO UGDYMO GRUPIŲ VAIKŲ IŠVYKA Į LDK VALDOVŲ RŪMUS

Bendra metodinė diena su ,,Atgajos“ spec. mokyklos kolegomis

Bendra metodinė diena su ,,Atgajos“ spec. mokyklos kolegomis

No Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Archyvai