Filaretų g. 36, LT-01210 Vilnius
Įm. k. 290982710
A. s. LT09 7300 0100 0245 9232
AB bankas „Swedbank“
Banko kodas 73000
Tel. / faks. +370 5 215 4427
El. paštas rastine@lknuc.lt
Direktorė Svetlana Beniušienė
RSS Srautas pritaikymas neįgaliesiems
Saugumo tikslais patalpos ir teritorija stebimos vaizdo kameromis
Technologijų brandos egzaminas

Gegužės 14 dieną abiturientai laikė technologijų brandos egzaminą. Mokytojas V. Burkauskas džiaugėsi, kad visi vaikinai, pasirinkę šį egzaminą, ruošėsi labai atsakingai – ieškojo informacijos internete, spaudoje, kituose šaltiniuose. Ne vienas vakaras, o dažnai ir nakties poilsiui skirtos valandos buvo praleistos technologijų kabinete. Rezultatas tikrai džiugus. Visi darbai įvertinti labai gerai.

A. Kolosovas pateikė dvišlaičio gyvenamojo namo maketą. Gamybai Aivaras naudojo įvairias medžiagas. Ypač įdomus sprendimas pamatus daryti iš akmenukų, kuriuos teko rinkti žiemą.

P. Jūdvytis pristatė vienašlaičio gyvenamojo namo maketą. Vertinimo komisijai Paulius pasakojo, jog vasarą teko padirbėti statant tikrą namą, tad praktikoje įgytos žinios labai pravertė.

P. Sapnovas sukonstravo spintelę su atlenkiamu stalviršiu. Pirmuosius baldų gaminimo įgūdžius Paulius įgijo technologijų pamokose, kai buvo gaminami mokytojo Vidmanto suprojektuoti baldai Centro bendrabučiui. Dabar baldų projektavimas ir gamyba yra vienas mėgstamiausių jo užsiėmimų.

Ypatingo kruopštumo reikėjo L. Gužauskui, pagaminusiam patrankos maketą. Lukas naudojo trijų rūšių medieną ir vario vielą, o idėjų ieškojo internete, istoriniuose šaltiniuose.

Burlaivio „Kuteris“ autorius L. Miskelis pasakojo, kaip daug metų stebėjo tėčio, statančio panašius laivus, darbą ir nusprendė pamėginti pats. Linas pirmą kartą sėdo ir prie siuvimo mašinos, kai reikėjo pasiūti bures. Jis nuoširdžiai dėkojo mokytojai R. Nausėdienei už patarimus ir pagalbą.

Dailės ir technologijų brandos egzaminų darbai eksponuojami mokytojų kambaryje. Kviečiame juos apžiūrėti ir kartu pasidžiaugti.

Kartu su abiturientais dėkojame dailės mokytojai J. Seniut, technologijų mokytojams R. Nausėdienei ir V. Burkauskui už pagalbą ir kantrybę.

Neformaliojo švietimo ir socializacijos skyriaus vedėja V. Kilikevičienė

  • Renginių kalendorius
  • Pamokos
  • REKOMENDACIJOS TĖVAMS, AUGINANTIEMS VAIKUS, TURINČIUS KLAUSOS SUTRIKIMŲ AR KOCHLEARINIUS IMPLANTUS
  • Mokymo priemonės kurtiesiems ir neprigirdintiesiems
  • Pirštų abėcėlė

Švietimo ir mokslo ministerija

Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras

Techninės pagalbos neįgaliesiems centras

Ugdymo plėtotės centras

LKNUC facebook paskyra

LKNUC bibliotekos facebook paskyra

Visos teisės saugomos © 2020 Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras
Web-sprendimas: FoxitNetas