Filaretų g. 36, LT-01210 Vilnius
Įm. k. 290982710
A. s. LT09 7300 0100 0245 9232
AB bankas „Swedbank“
Banko kodas 73000
Tel. / faks. +370 5 215 4427
El. paštas rastine@lknuc.lt
Direktorė Svetlana Beniušienė
RSS Srautas pritaikymas neįgaliesiems
Saugumo tikslais patalpos ir teritorija stebimos vaizdo kameromis
Tarptautinės INSAFE konferencijos dalyvių viešnagė LKNUC

Š. m. rugsėjo 16-18 dienomis pirmą kartą Lietuvoje vyko Europos nacionalinių saugesnio interneto centrų tinklo INSAFE konferencija. INSAFE yra Europos nacionalinių saugesnio interneto centrų tinklas, įsteigtas ir iš dalies finansuojamas pagal Europos Komisijos programą „Saugesnis internetas“. Lietuvoje šį projektą įgyvendina Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba (RRT), Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo informacinių technologijų centras (ITC), asociacija „Langas į ateitį“, VšĮ „Vaikų linija“. Projektą iš dalies remia telekomunikacijų ir IT bendrovė TEO LT.

Šioje konferencijoje dalyvavo daugiau kaip 30 INSAFE atstovų iš įvairių pasaulio šalių. Šioje konferencijoje taip pat dalyvavo LKNUC atstovės – saugesnio interneto ambasadorės Lietuvoje, IT mokytoja metodininkė Jūratė Drazdauskienė ir socialinė pedagogė metodininkė Rasa Rusovičiūtė. Konferencijoje pagrindinis dėmesys buvo skiriamas vaikų ir jaunimo saugumui internete. Dvi dienas konferencijos dalyviai dalijosi patirtimi, pristatė metodines priemones, darbo įrankius, bei aptarė ateities gaires, kaip apsaugoti nepilnamečius nuo žalingos informacijos poveikio virtualioje erdvėje.

Paskutinę konferencijos dieną dalis konferencijos dalyvių, kartu su INSAFE koordinatoriumi visoje ES, Karl‘u Hopwood‘u, lankėsi LKNUC. Centre svečius pasitiko LKNUC direktorė Girdutė Lepeškienė, kuri supažindino su Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centru, jo skyriais ir veikla. Vėliau konferencijos dalyviai buvo pakviesti į IT klasę, kur jų laukė IT mokytoja J. Drazdauskienė ir socialinė pedagogė R. Rusovičiūtė. Svečiams buvo pristatyti visi  „Saugaus interneto“ renginiai vykę LKNUC, naudojama metodinė medžiaga bei priemonės, jų taikymas. Po pristatymo vyko diskusijos, dalijimąsis gerąja patirtimi apie vykdytas veiklas bei taikomus darbo metodus, siekiant konstruktyvios pagalbos saugaus interneto klausimais dirbant su neįgaliaisiais.

IT mokytoja, Saugesnio interneto ambasadorė J. Drazdauskienė

Socialinė pedagogė, Saugesnio interneto ambasadorė R. Rusovičiūtė

  • Renginių kalendorius
  • Pamokos
  • REKOMENDACIJOS TĖVAMS, AUGINANTIEMS VAIKUS, TURINČIUS KLAUSOS SUTRIKIMŲ AR KOCHLEARINIUS IMPLANTUS
  • Mokymo priemonės kurtiesiems ir neprigirdintiesiems
  • Pirštų abėcėlė

Švietimo ir mokslo ministerija

Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras

Techninės pagalbos neįgaliesiems centras

Ugdymo plėtotės centras

LKNUC facebook paskyra

LKNUC bibliotekos facebook paskyra

Visos teisės saugomos © 2020 Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras
Web-sprendimas: FoxitNetas