Filaretų g. 36, LT-01210 Vilnius
Įm. k. 290982710
A. s. LT09 7300 0100 0245 9232
AB bankas „Swedbank“
Banko kodas 73000
Tel. / faks. +370 5 215 4427
El. paštas rastine@lknuc.lt
Direktorė Svetlana Beniušienė
RSS Srautas pritaikymas neįgaliesiems
Saugumo tikslais patalpos ir teritorija stebimos vaizdo kameromis
Švietimo pagalbos, vertinimo ir konsultavimo skyriaus „Šokančios Kalėdos“

Š. m. gruodžio 17 d. LKNUC aktų salėje vyko tradicinė Kalėdinė vakaronė švietimo pagalbos, vertinimo ir konsultavimo skyriuje individualias, kalbos ir klausos lavinimo pratybas lankantiems vaikams. Kiekvienais metais surdopedagogės parenka šventei kitą temą. Pavyzdžiui, pernai statėme miuziklą „Raudonkepuraitė“, o šįmet visą skyriaus bendruomenę džiugino „Šokančios Kalėdos“. Pirmiausia visus nuostabiu šokiu pasveikino jaunoji K. Čiurlionio meno mokyklos balerina, pagal klasikinę muziką sušokusi savo pačios sukurtą sudėtingą kompoziciją. Po to vaikai po vieną arba pasivadinę šeimos narius ar draugus scenoje rodė savo parengtą šokį, multimedijos pagalba paįvairintą vaizdu. Visi salėje esantieji šoko kartu su atlikėjais, atidžiai pamėgdžiodami jų judesius. Įdomu buvo ne tik vaikams, bet ir tėveliams, kurie stengėsi nepasiduoti ir judėti kartu su visais šokio ritmu.

Po vaikų pasirodymo visi bėgome prie langų stebėti per sutemas su šviesele atlinguojančio Kalėdų Senelio su dideliu maišu dovanų. Nuostabusis Kalėdų Senelis (D. Padkamaris) visus sužavėjo dėmesiu kiekvienam vaikui, gebėjimu bendrauti, atliepti, o taip pat smagiomis dainomis, pritariant gitarai. Po bendrų šokių ir išdalintų dovanų mažojoje salėje visų laukė šventinis stalas, prie kurio ir didelis, ir mažas tuoj susibūrė į draugiškus būrelius pasišnekėti, pasidžiaugti buvimu kartu – juk pabūti draugėje visiems skyrių lankantiems vaikams tenka tik kelis kartus per metus.

Skyriaus vedėja D. Burkauskienė bei specialistės I. Bliakevičienė, A. Luckevič, V. Tutinienė, R. Saulėnienė ir R. Vyšniūnienė pastebi, kad kasmet didėja tėvų pasitikėjimas ir domėjimasis ugdymo įstaiga, užsimezga partneriški santykiai (pavyzdžiui, šiemet su tėvais skaityti du bendri pranešimai seminaruose), auga vaikų savivertė, pasitikėjimas savo jėgomis. Svarbiausia, kad jaučiamės kaip viena didelė šeima, kur visi vieni kitus gerai pažįsta, pasitiki, gerbia ir vertina.

Surdopedagogė R. Vyšniūnienė

  • Renginių kalendorius
  • Pamokos
  • REKOMENDACIJOS TĖVAMS, AUGINANTIEMS VAIKUS, TURINČIUS KLAUSOS SUTRIKIMŲ AR KOCHLEARINIUS IMPLANTUS
  • Mokymo priemonės kurtiesiems ir neprigirdintiesiems
  • Pirštų abėcėlė

Švietimo ir mokslo ministerija

Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras

Techninės pagalbos neįgaliesiems centras

Ugdymo plėtotės centras

LKNUC facebook paskyra

LKNUC bibliotekos facebook paskyra

Visos teisės saugomos © 2020 Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras
Web-sprendimas: FoxitNetas