Filaretų g. 36, LT-01210 Vilnius
Įm. k. 290982710
A. s. LT09 7300 0100 0245 9232
AB bankas „Swedbank“
Banko kodas 73000
Tel. / faks. +370 5 215 4427
El. paštas rastine@lknuc.lt
Direktorė Svetlana Beniušienė
RSS Srautas pritaikymas neįgaliesiems
Saugumo tikslais patalpos ir teritorija stebimos vaizdo kameromis
Šventinis edukacinis švietimo pagalbos, vertinimo ir konsultavimo skyriaus renginys

Š. m. birželio 6 d. švietimo pagalbos, vertinimo ir konsultavimo skyriuje vyko šventinis edukacinis šeimų renginys.  Susirinkusieji skyriaus ugdytiniai su tėveliais mielai traukė daineles, šoko, vaišinosi pačių atsineštais skanėstais. Daug teigiamų emocijų sukėlė vaidinimas ,,Vabalų karalystė“. Po jo šventinio renginio dalyviai pasiskirstė į keturias komandas  ir gavo vokus, kuriuose buvo konkretaus vabalo paveikslėlis bei mokyklos aplinkos planelis su vieta, kur, maždaug, to vabalo reikėtų ieškoti. Taip pat komandos  gavo po dėžutę surastam žaisliniam vabalui įdėti, perspėjus niekam jo kol kas nerodyti.

Ir pasipylė komandos viena už kitą greičiau laukan, kur gaiviu oru po ką tik praėjusio šilto lietučio pilnais plaučiais galėjo džiaugtis. Išnaršytas kiekvienas krūmelis, pakeltas kiekvienas lapelis ar pagaliukas, tikintis, kad po juo pagaliau bus tas voke ištrauktasis vabalas! Nepraėjo nei penkios minutės, kai vidun grįžo pirmoji komanda,  išdidžiai laikanti dėžutę. Dar netrukus – antra, trečia, ketvirta… Visoms komandoms sugrįžus, reikėjo atlikti dar vieną užduotį: komandų nariams pristatyti tai, ką surado  – bet be žodžių, padarant erdvinį vabalo modelį iš savo komandos narių. Kitos komandos tuo tarpu turėjo spėti, kas tai per vabalas ir, kaip įrodymą – pamatyti dėžutės turinį. Ir kokių tik nuostabių ,,vabalų-piramidžių“ sugalvojo padaryti šventės dalyviai –  ir juokingų, ir tikroviškų, ir išradingų!

Ilgai šurmuliavo susirinkusieji į renginį: vaikai, sutikę draugus, negalėjo atsidžiaugti bendryste, organizavosi žaidimus, o tėveliai turėjo progos atsipūsti ir pasikalbėti prie kavos puoduko su mokytojais bei kitais tėveliais.

Dar viena linksma ir įsimintina akimirka iš skyriaus gyvenimo baigėsi atsisveikinimo apsikabinimais ir vienų kitiems padėkos žodžiais. ,,Ir kodėl visos šventės taip greitai baigiasi?“ – šitokį klausimą buvo galima išskaityti ne vieno skyriaus ugdytinio išplėstose akyse.

Surdopedagogė R. Vyšniūnienė

 

  • Renginių kalendorius
  • Pamokos
  • REKOMENDACIJOS TĖVAMS, AUGINANTIEMS VAIKUS, TURINČIUS KLAUSOS SUTRIKIMŲ AR KOCHLEARINIUS IMPLANTUS
  • Mokymo priemonės kurtiesiems ir neprigirdintiesiems
  • Pirštų abėcėlė

Švietimo ir mokslo ministerija

Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras

Techninės pagalbos neįgaliesiems centras

Ugdymo plėtotės centras

LKNUC facebook paskyra

LKNUC bibliotekos facebook paskyra

Visos teisės saugomos © 2020 Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras
Web-sprendimas: FoxitNetas