Filaretų g. 36, LT-01210 Vilnius
Įm. k. 290982710
A. s. LT09 7300 0100 0245 9232
AB bankas „Swedbank“
Banko kodas 73000
Tel. / faks. +370 5 215 4427
El. paštas rastine@lknuc.lt
Direktorė Svetlana Beniušienė
RSS Srautas pritaikymas neįgaliesiems
Saugumo tikslais patalpos ir teritorija stebimos vaizdo kameromis
Šv. Valentino diena LKNUC

Š.m. vasario 14 d. LKNUC aktų salėje vyko Šv. Valelntino dienai skirta šventė, kurią organizavo 8a klasės mokiniai. Šventę jie pradėjo pamokančiu vaidinimu apie tikrąją meilę ( vaidino 8a klasės mokiniai J. Šestak, D. Navikaitė, K. Katutis, D. Lukošius, M. Jarmalavičiūtė ir 8b klasės mokinys D. Bražiūnas).

 Iš kart po vaidinimo visi, susirinkę į šventę, turėjo puikią progą prisiminti legendą apie Šv. Valentiną bei kelis įdomesnius istorinius faktus, susijusius su šia meilės diena: stebėjo 8a klasės mokinių ir gestų kalbos mokytojos V. Ivanauskienės sukurtą filmuką – video klipą, kurį galite pasižiūrėti mūsų centro Facebook paskyroje „LKNUC“.

Linksmiausioji šventės dalis – netyčia (burtų keliu) suporuotų LKNUC merginų ir vaikinų varžytuvės „Šauniausioji LKNUC pora“. Penkios poros turėjo atlikti smagias užduotis ( suvaidinti pirmąjį pasimatymą; suklijuoti dėlionę – širdelę; sukurti improvizuotą ir kuo įdomesnį šokį; vaikinai , stovėdami ant vienos kojos, turėjo kuo ilgiau išlaikyti savo merginas ir kt.).

 Kol poros ruošėsi ir repetavo, žiūrovai salėje dalyvavo blic-viktorinoje: „Ko dar nežinojote apie Šv.Valentino dieną“ (klausimus viktorinai parengė 8a klasės mokinė M. Jarmalavičiūtė ir 8a klasės vadovė V. Šlapšinskienė).

Po smagių porų pasirodymų, susumavus komisijos ir žiūrovų balsus, šauniausia LKNUC pora tapo 6b klasės mokinė M. Jurgilaitė ir IVa gimnazijos mokinys E. Gudėnas. Kitos poros taip pat buvo apdovanotos smagiomis ir saldžiomis dovanėlėmis.

Visų nuotaikos po oficialios šventės dalies buvo puikios, todėl skirstytis mokiniai neskubėjo: dar kurį laiką salėje žaidė smagius žaidimus.

 

V. Šlapšinskienė

  • Renginių kalendorius
  • Pamokos
  • REKOMENDACIJOS TĖVAMS, AUGINANTIEMS VAIKUS, TURINČIUS KLAUSOS SUTRIKIMŲ AR KOCHLEARINIUS IMPLANTUS
  • Mokymo priemonės kurtiesiems ir neprigirdintiesiems
  • Pirštų abėcėlė

Švietimo ir mokslo ministerija

Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras

Techninės pagalbos neįgaliesiems centras

Ugdymo plėtotės centras

LKNUC facebook paskyra

LKNUC bibliotekos facebook paskyra

Visos teisės saugomos © 2020 Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras
Web-sprendimas: FoxitNetas