Filaretų g. 36, LT-01210 Vilnius
Įm. k. 290982710
A. s. LT09 7300 0100 0245 9232
AB bankas „Swedbank“
Banko kodas 73000
Tel. / faks. +370 5 215 4427
El. paštas rastine@lknuc.lt
Direktorė Svetlana Beniušienė
RSS Srautas pritaikymas neįgaliesiems
Saugumo tikslais patalpos ir teritorija stebimos vaizdo kameromis
Spalio mėnesio pamokos netradicinėse erdvėse

Š. m. spalio 17d. LKNUC vyko pamokos netradicinėse erdvėse. Šią dieną, visi pradinių klasių mokiniai susirinko į LKNUC sporto salę, kur žaidė judriuosius žaidimus ir kartu atliko  pasaulio pažinimo užduotis. Mokiniai įtvirtino žinias atpažindami gamtinę medžiagą, rungtyniavo, kas greičiau ir teisingiau atliks užduotis. Mokiniams šias pamokas vedė fizinio lavinimo  mokytoja D. Bieliauskienė ir pradinių klasių mokytoja K. Šilaikienė.

5-6 klasės mokiniai kartu su geografijos mokytoja A. Aušiūriene ir anglų kalbos mokytoja Ž. Jurgeliene  buvo Antakalnio karių kapinėse. Iš pradžių, dar klasėje, interneto pagalba mokiniai susiplanavo artimiausią maršrutą pėsčiomis. Atliko užduotis: ėjo naudojantis vietos planu, kapinėse mokiniai kartu su mokytojos pagalba ieškojo ir rado Lietuvos garsių žmonių kapus.

7a kl. mokiniai su istorijos mokytoju L. Petrausku lankė Vilniaus bažnyčias, Kryžių kalną bei Kalnų parką ir ten atliko įvairias, mokytojo iš anksto paruoštas užduotis.

7b ir Ia gimn. klasių mokiniai kartu su lietuvių kalbos mokytojomis V. Šlapšinskiene ir L. Aleksaitė-Norvile dalyvavo edukacinėje programoje Trakų pilyje „Pasivaikščiojimas su Vytautu Didžiuoju”. Jos metu, mokiniai Trakų pilyje klausėsi gido pasakojimų bei pilies salėse esančiose ekspozicijose ieškojo kunigaikščio Vytauto atvaizdų. Programos pabaigoje kiekvienas turėjo galimybę pasigaminti antspaudą su pasirinktu Vytauto Didžiojo atvaizdu. Po edukacinės programos Trakų pilyje mokinių laukė orientacinės užduotys „Kukurūzų labirinte”. „Lobio ieškotojai” pasiskirstę komandomis stengėsi ne tik surasti visus labirinte esančius punktus, bet ir rasti kelią iš labirinto bei atidaryti lobių skrynią. Pavargusius, bet gerai nusiteikusius moksleivius labirinto šeimininkė pavaišino virtais kukurūzais su sviestu ir druska.

I b gimn, kl. mokiniai, su lietuvių kalbos mokytojomis I.Gaudiešiene ir lietuvių gestų kalbos mokytoja V. Ivanauskiene, gestų kalbos klasėje žiūrėjo neseniai skaitytų pasakų ekranizacijas, jas aptarinėjo, vėliau atliko praktinę užduotį – filmavo savo pasakojimus.

II gimn. kl. mokiniai, drauge su socialine pedagoge R. Rusovičiūte, surdopedagogu A. Mitkaus ir technologijų mokytoja R. Nausėdiene, vyko į Trakus, kur dalyvavo edukacinėje  programoje “Kibinų kelias – paragauk istorijos”. Išklausę kaip atsirado kibinai, sužinoję recepto paslaptis, patys juos lipdė, kepė, o vėliau ir degustavo. Po šios edukacinės programos, mokiniai su pedagogais apsilankė Trakų pilyje, kur apžiūrėjo pilies ekspoziciją, vėliau pasivaikščiojo po parką ir netgi paplaukiojo kateriu aplink pilį. Pakeliui į autobusų stotį visi aplankė renovuotą Trakų Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo baziliką.

III kl. ir 8 kl. mokiniai kartu su informatikos mokytoja J. Drazdauskiene bei anglų k. mokytoja J. Naimavičiūte-Skuoliene lankėsi muitinės muziejuje, kur susipažino su kinologų darbu bei jų pagalbininkais: tarnybiniais šunimis, muitininkų darbu ir Lietuvos muitinės istorija. Vėliau apsilankė Jeruzalės progimnazijos geografijos muziejuje, kuriam vadovauja geografijos mokytoja A. Kuckaitė. Ekskursiją vainikavo išvyka į Jeruzalės skulptūrų sodą.

IV gimn. klasės mokiniams, dailės mokytoja A. Vasiliauskienė ir technologijų mokytojas V. Burkauskas vedė integruotą dailės – technologijų pamoką „Lietuvių liaudies menas mokinių kūryboje“, kurios metu buvo kuriamas bendras didelis darbas „Gyvybės medis“. Vėliau, biologijos mokytoja S. Barčienė ir matematikos mokytoja G. Eidėnienė, IV gimn. klasės mokiniams vedė integruotą srautinę  matematikos – biologijos pamoką „Matematika biologijoje: grafikų sudarymas, diagramų nagrinėjimas, vidurkių skaičiavimas ir kt.“

  • Renginių kalendorius
  • Pamokos
  • REKOMENDACIJOS TĖVAMS, AUGINANTIEMS VAIKUS, TURINČIUS KLAUSOS SUTRIKIMŲ AR KOCHLEARINIUS IMPLANTUS
  • Mokymo priemonės kurtiesiems ir neprigirdintiesiems
  • Pirštų abėcėlė

Švietimo ir mokslo ministerija

Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras

Techninės pagalbos neįgaliesiems centras

Ugdymo plėtotės centras

LKNUC facebook paskyra

LKNUC bibliotekos facebook paskyra

Visos teisės saugomos © 2020 Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras
Web-sprendimas: FoxitNetas