Filaretų g. 36, LT-01210 Vilnius
Įm. k. 290982710
A. s. LT09 7300 0100 0245 9232
AB bankas „Swedbank“
Banko kodas 73000
Tel. / faks. +370 5 215 4427
El. paštas rastine@lknuc.lt
Direktorė Svetlana Beniušienė
RSS Srautas pritaikymas neįgaliesiems
Saugumo tikslais patalpos ir teritorija stebimos vaizdo kameromis
SPALIO MĖN. PAMOKOS NETRADICINĖSE APLINKOSE

Spalio 15d. LKNUC pamokos vyko netradicinėse aplinkose:

5-6 ir 7-8 klasių mokiniai Vilniaus grafikos centre išbandė lino raižinių gaminimo technologijas, susipažino su grafikai atspausti reikalingais įrenginiais. Mokinius lydėjo mokytojos G. Eidėnienė ir M. Pošiūtė- Žebelienė.

I gimn. klasės mokiniai, kartu su mokytoja A. Jurele, lankėsi rankų šešėlių teatro „Budrugana Lietuva“ kūrybinėse dirbtuvėse. Edukacinių kūrybinių dirbtuvių metu mokiniai susipažino su viena įdomiausių teatro formų – rankų šešėlių teatru. Mokiniai savo rankomis mokėsi sukurti skirtingus šešėlinius personažus: ančiuką, dramblį, krabą, šunį, kiškį, mešką. Dirbtuvės buvo labai smagios: mokiniai sužinojo ne tik kaip apšilti rankas, sukurti personažą ir jį atgaivinti, bet ir stebėjo interaktyvų rankų šešėlių teatro pasirodymą.

II gimn. klasės mokiniai po senovės civilizacijas bei Vilniaus miestą, kartu su mokytojais I.Šilaikiene, R.Vekerotiene ir L.Petrausku, keliavo virtualiai.

IIIa, IIIb ir IVgimn. kl. mokiniai kartu su lietuvių kalbos mokytoja Vitalija Šlapšinskiene, anglų kalbos mokytoja Jurga Naimavičiūte- Skuoliene bei gestų kalbos vertėju Dovydu Padkamariu lankėsi Amerikos Informacijos Centre prie JAV ambasados, kur susitiko su konsulu David Warner. Konsulinio skyriaus vadovas pristatė prezentaciją “ American High School and University System“, pakomentavo jaunimo galimybes keliauti JAV. Mokiniai susidomėję klausėsi ir uždavė D. Warner klausimus, vėliau pažiūrėjo Amerikos Informacijos Centro parinktą dokumentinį filmą apie JAV kurčiųjų futbolo komandą. Apie šią išvyką galite susipažinti adresu: https://www.facebook.com/vilnius.usembassy/posts/10162434414490582

  • Renginių kalendorius
  • Pamokos
  • REKOMENDACIJOS TĖVAMS, AUGINANTIEMS VAIKUS, TURINČIUS KLAUSOS SUTRIKIMŲ AR KOCHLEARINIUS IMPLANTUS
  • Mokymo priemonės kurtiesiems ir neprigirdintiesiems
  • Pirštų abėcėlė

Švietimo ir mokslo ministerija

Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras

Techninės pagalbos neįgaliesiems centras

Ugdymo plėtotės centras

LKNUC facebook paskyra

LKNUC bibliotekos facebook paskyra

Visos teisės saugomos © 2020 Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras
Web-sprendimas: FoxitNetas