Filaretų g. 36, LT-01210 Vilnius
Įm. k. 290982710
A. s. LT09 7300 0100 0245 9232
AB bankas „Swedbank“
Banko kodas 73000
Tel. / faks. +370 5 215 4427
El. paštas rastine@lknuc.lt
Direktorė Svetlana Beniušienė
RSS Srautas pritaikymas neįgaliesiems
Saugumo tikslais patalpos ir teritorija stebimos vaizdo kameromis
Šimtadienis

Š. m. vasario 18 dieną, kaip ir daugelyje Lietuvos mokyklų, nuaidėjo gimnazistų Šimtadienis. Padedant klasės vadovei ir auklėtojai, šventę organizavo III gimnazijos klasės mokiniai. Šimtadienio tema – „Pragaras“. Visi organizatoriai buvo apsirengę velniukais. Norėdami patekti į salę, IV gimnazijos klasės mokiniai, privalėjo atsakyti į pateiktus šmaikščius velnių klausimus. Teisingai atsakyti buvo sunku ir todėl, kad nieko nemoka, abiturientai pateko į pragarą. Tačiau čia nebuvo liūdna.

III klasės gimnazistai vaidino įvairias juokingas situacijas iš mokyklos gyvenimo, dainavo grupės Mango dainą „100 dienų“. Vėliau apsilankiusi būrėja išbūrė abiturientams ateitį ir įteikė išsilavinimo pažymėjimus.

Centro administracija taip pat sveikino IV klasės gimnazistus. Direktorė linkėjo: Š – šilumos, I – ištvermės, M – meilės, T – tiesos, A – atsakomybės, D – darbo, I – imlumo, E – energijos, N – naudos, I – individualumo, S – sėkmės. Gimnazijos skyriaus vedėja J. Levickienė svarstė, jog Centro administracija, mokytojai ir auklėtojai yra atlaidūs Gimnazistų poelgiams, o ar gyvenimas bus toks? Neformaliojo švietimo ir socializacijos skyriaus vedėja V. Kilikevičienė taip pat iškėlė retorinį klausimą: „Įdomu, ar pragaras mokykloje buvo iki šios dienos, ar prasidės po šimtadienio laukiant egzaminų?“. Dailės mokytoja J. Seniut, pasipuošusi ragiukais,  perskaitė eiliuotą sveikinimą-pabarimą. Ji linkėjo gimnazistams daugiau atsakomybės.

Pabaigoje, tardami sveikinimo žodį, organizatoriai savo draugams padovanojo atminimo dovanėles ir pakvietė į „Angelų svetainę“ pasivaišinti angelų vaišėmis. Tačiau ir čia IV gimnazijos klasės mokinių laukė kliūtis – angelai ir tie patys šmaikštūs klausimai, tačiau atsakymai abiturientams jau buvo žinomi, tad atsakyti nebuvo sunku.

Šventė visiems labai patiko, abiturientai dėkojo už smagius pokštus, sveikinimus ir dovanėles.

Visa LKNUC bendruomenė linki abiturientams sėkmės!

Auklėtoja L. Šližienė

  • Renginių kalendorius
  • Pamokos
  • REKOMENDACIJOS TĖVAMS, AUGINANTIEMS VAIKUS, TURINČIUS KLAUSOS SUTRIKIMŲ AR KOCHLEARINIUS IMPLANTUS
  • Mokymo priemonės kurtiesiems ir neprigirdintiesiems
  • Pirštų abėcėlė

Švietimo ir mokslo ministerija

Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras

Techninės pagalbos neįgaliesiems centras

Ugdymo plėtotės centras

LKNUC facebook paskyra

LKNUC bibliotekos facebook paskyra

Visos teisės saugomos © 2020 Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras
Web-sprendimas: FoxitNetas