Šimtadienis

Šimtadienis

Š. m. vasario 18 dieną, kaip ir daugelyje Lietuvos mokyklų, nuaidėjo gimnazistų Šimtadienis. Padedant klasės vadovei ir auklėtojai, šventę organizavo III gimnazijos klasės mokiniai. Šimtadienio tema – „Pragaras“. Visi organizatoriai buvo apsirengę velniukais. Norėdami patekti į salę, IV gimnazijos klasės mokiniai, privalėjo atsakyti į pateiktus šmaikščius velnių klausimus. Teisingai atsakyti buvo sunku ir todėl, kad nieko nemoka, abiturientai pateko į pragarą. Tačiau čia nebuvo liūdna.

III klasės gimnazistai vaidino įvairias juokingas situacijas iš mokyklos gyvenimo, dainavo grupės Mango dainą „100 dienų“. Vėliau apsilankiusi būrėja išbūrė abiturientams ateitį ir įteikė išsilavinimo pažymėjimus.

Centro administracija taip pat sveikino IV klasės gimnazistus. Direktorė linkėjo: Š – šilumos, I – ištvermės, M – meilės, T – tiesos, A – atsakomybės, D – darbo, I – imlumo, E – energijos, N – naudos, I – individualumo, S – sėkmės. Gimnazijos skyriaus vedėja J. Levickienė svarstė, jog Centro administracija, mokytojai ir auklėtojai yra atlaidūs Gimnazistų poelgiams, o ar gyvenimas bus toks? Neformaliojo švietimo ir socializacijos skyriaus vedėja V. Kilikevičienė taip pat iškėlė retorinį klausimą: „Įdomu, ar pragaras mokykloje buvo iki šios dienos, ar prasidės po šimtadienio laukiant egzaminų?“. Dailės mokytoja J. Seniut, pasipuošusi ragiukais,  perskaitė eiliuotą sveikinimą-pabarimą. Ji linkėjo gimnazistams daugiau atsakomybės.

Pabaigoje, tardami sveikinimo žodį, organizatoriai savo draugams padovanojo atminimo dovanėles ir pakvietė į „Angelų svetainę“ pasivaišinti angelų vaišėmis. Tačiau ir čia IV gimnazijos klasės mokinių laukė kliūtis – angelai ir tie patys šmaikštūs klausimai, tačiau atsakymai abiturientams jau buvo žinomi, tad atsakyti nebuvo sunku.

Šventė visiems labai patiko, abiturientai dėkojo už smagius pokštus, sveikinimus ir dovanėles.

Visa LKNUC bendruomenė linki abiturientams sėkmės!

Auklėtoja L. Šližienė

UŽGAVĖNĖS – TRADICINĖ ŠVENTĖ

UŽGAVĖNĖS – TRADICINĖ ŠVENTĖ

SAUGESNIO INTERNETO SAVAITĖS VEIKLOS LKNUC

SAUGESNIO INTERNETO SAVAITĖS VEIKLOS LKNUC

2020 M. ŠIMTADIENIO ŠVENTĖ LKNUC

2020 M. ŠIMTADIENIO ŠVENTĖ LKNUC

LIETUVOS KURČIŲJŲ SPORTO KOMITETO TRISDEŠIMTIES METŲ JUBILIEJUS VILNIAUS ROTUŠĖJE

LIETUVOS KURČIŲJŲ SPORTO KOMITETO TRISDEŠIMTIES METŲ JUBILIEJUS VILNIAUS ROTUŠĖJE

No Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Archyvai