Filaretų g. 36, LT-01210 Vilnius
Įm. k. 290982710
A. s. LT09 7300 0100 0245 9232
AB bankas „Swedbank“
Banko kodas 73000
Tel. / faks. +370 5 215 4427
El. paštas rastine@lknuc.lt
Direktorė Svetlana Beniušienė
RSS Srautas pritaikymas neįgaliesiems
Saugumo tikslais patalpos ir teritorija stebimos vaizdo kameromis
Seminaras „Rengiame LKNUC strateginį planą“

2015 m. spalio 27 d., mokinių atostogų metu, LKNUC vyko seminaras „Rengiame LKNUC strateginį planą“. Seminaro lektorė, LKNUC gimnazijos skyriaus vedėja J. Levickienė, pristatė būsimo seminaro tikslus ir veiklas, kūrybiškai suskirstė Centro mokytojus, auklėtojus ir surdopedagogus į darbo grupes.

Pirmiausia, lektorė pabrėžė, kokį svarbų vaidmenį atlieka Vizija strateginiame darbe („Vizija apibrėžia, ką būsimoji sėkmė reikš įstaigai, parodo, kokia bus organizacijos ateitis, jei ji pasieks savo misiją“). Vėliau aptarta ir paties planavimo reikšmė ir efektyvumas (kartu buvo aptariami tokie klausimai: Ar reikia strateginio plano? Kokia jo paskirtis? Kuo naudingas ir kaip sudaromas strateginis planas? ir kt.).

Dirbdami grupėse, pedagogai dar kartą prisiminė, kokios yra LKNUC Vizija ir Misija: pasižymėję tai, kas svarbiausia kiekvienam asmeniškai, susitarė dėl vieningos nuomonės grupėje ir pristatė kolegoms. Paaiškėjo, kad dirbama tikrai išvien, nes tiek asmeninės, tiek bendros grupių nuomonės beveik nesiskyrė.

Darbingiausia, tačiau ir daugiausiai diskusijų sukėlusi, buvo plačiojo audito (vidaus įsivertimo) atskirų sričių analizė. Analizuojant plačiojo audito išvadas darbo grupėse, buvo tiksliai įvardintos silpnybės, ir tobulintinos sritys – tai puiki medžiaga naujam strateginiam planui.

Apibendrindama seminaro rezultatus, gimnazijos skyriaus vedėja J. Levickienė pristatė SWOT analizę strateginiam planavimui bei nuoširdžiai padėkojo visiem už šaunų bendradarbiavimą rengiant LKNUC strateginį planą.

Lietuvių k. mokytoja V. Šlapšinskienė

.

  • Renginių kalendorius
  • Pamokos
  • REKOMENDACIJOS TĖVAMS, AUGINANTIEMS VAIKUS, TURINČIUS KLAUSOS SUTRIKIMŲ AR KOCHLEARINIUS IMPLANTUS
  • Mokymo priemonės kurtiesiems ir neprigirdintiesiems
  • Pirštų abėcėlė

Švietimo ir mokslo ministerija

Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras

Techninės pagalbos neįgaliesiems centras

Ugdymo plėtotės centras

LKNUC facebook paskyra

LKNUC bibliotekos facebook paskyra

Visos teisės saugomos © 2020 Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras
Web-sprendimas: FoxitNetas