Filaretų g. 36, LT-01210 Vilnius
Įm. k. 290982710
A. s. LT09 7300 0100 0245 9232
AB bankas „Swedbank“
Banko kodas 73000
Tel. / faks. +370 5 215 4427
El. paštas rastine@lknuc.lt
Direktorė Svetlana Beniušienė
RSS Srautas pritaikymas neįgaliesiems
Saugumo tikslais patalpos ir teritorija stebimos vaizdo kameromis
Šeimos advento vakaras

Š. m. gruodžio 15 d. LKNUC aktų salėje vyko Šeimos advento vakaras LKNUC mokiniams ir jų tėveliams. Šventės pradžioje buvo uždegtas žibintas – šviesos, šilumos ir meilės simbolis. Sveikinimo žodį tarė LKNUC direktorė G. Lepeškienė, o žavingos nykštukės – Gimnazijos skyriaus vedėja J. Levickienė, surdopedagogė U. Liachovič ir vertėja – I. Lemešiūtė – papasakojo, kas yra adventas, apie advento būrimus, vainikus, žvakių simboliką, žiemos švenčių simbolius… Po kiekvieno pasakojimo, nykštukių padėjėja, socialinė pedagogė R. Rusovičiūtė, paimdavo kaspinėlį ir juo puošė Advento vainiką. Po to vyko protų kova-kalėdinių rogių lenktynės. Protų kovoje dalyvavo 2 mokiniai, 2 tėveliai ir 2 mokytojai. Po įnirtingos kovos paaiškėjo, kad kalėdinių rogių lenktynes laimėjo LKNUC mokytoja M. Pošiūtė-Žebelienė ir auklėtoja M. Krikštaponienė. Jos uždegė 1-ąją advento vainiko žvakę.

Pasibaigus protų kovai tėvų laukė staigmena – kurtieji irgi gali dainuoti. Visus pradžiugino dvi (esamų ir buvusių) mokinių dainos-video sveikinimai, kuriuos sugalvojo, nufilmavo ir sumontavo neformaliojo ugdymo mokytoja A. Nikelė. Po dainos buvo uždegta 2-oji advento vainiko žvakutė, kurią uždegė 8b klasės mokinys D. Bražiūnas.

Pasidžiaugus akims ir ausims tėveliams teko padirbėti – I. Lemešiūtė skaitė pasaką „Karieta“, o iš salės išrinkti ir pasakos veikėjais aprengti tėveliai, išgirdę minint savo veikėjus, turėjo apsisukti. Buvo labai smagu žiūrėti.

Po tėvelių vaidinimo, II gimnazijos klasės mokinės S. Šekurovaitės mama padainavo gražią dainą. 3-iąją advento vainiko žvakutę, visų LKNUC mokinių tėvelių vardu, uždegė Simonos mama.

5-II gimnazijos klasių vadovai ir auklėtojai išsitraukė po vokelį ir paskaitė palinkėjimus. Auklėtoja R. Buikauskienė uždegė 4-ąją Advento žvakutę.

Šventės pabaigoje Gimnazijos skyriaus vedėja J. Levickienė uždegė mažą žvakelę ir pasiuntė ją per salę. Perduodant žvakelę reikėjo paspausti šalia esančiam ranką, pažiūrėti į akis ir kažko palinkėti.

Nuoširdžiai dėkojame šios šventės organizatoriams, kurie subūrė visus mokytojus, mokinius ir tėvelius bendrai, jaukiai veiklai. Tikrai netrūko nei šviesos, nei šilumos, nei meilės. Tikimės, kad šiais metais prasidėjusi tradicija bus tęsiama kasmet. AČIŪ.

  • Renginių kalendorius
  • Pamokos
  • REKOMENDACIJOS TĖVAMS, AUGINANTIEMS VAIKUS, TURINČIUS KLAUSOS SUTRIKIMŲ AR KOCHLEARINIUS IMPLANTUS
  • Mokymo priemonės kurtiesiems ir neprigirdintiesiems
  • Pirštų abėcėlė

Švietimo ir mokslo ministerija

Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras

Techninės pagalbos neįgaliesiems centras

Ugdymo plėtotės centras

LKNUC facebook paskyra

LKNUC bibliotekos facebook paskyra

Visos teisės saugomos © 2020 Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras
Web-sprendimas: FoxitNetas