Filaretų g. 36, LT-01210 Vilnius
Įm. k. 290982710
A. s. LT09 7300 0100 0245 9232
AB bankas „Swedbank“
Banko kodas 73000
Tel. / faks. +370 5 215 4427
El. paštas rastine@lknuc.lt
Direktorė Svetlana Beniušienė
RSS Srautas pritaikymas neįgaliesiems
Saugumo tikslais patalpos ir teritorija stebimos vaizdo kameromis
KOVO MĖNESIO PAMOKOS NETRADICINĖSE APLINKOSE

Kovo 13 d., ugdymosi netradicinėse aplinkose dieną,  LKNUC pradinukai su savo mokytojomis tyrinėjo ir kūrė ženklus. Iš pat ryto, pasičiupę spalvotus popieriaus lapus, skubėjo ant šalia mokyklos esančios kalvos. Ten visi susirikiavo taip, kad iškėlę lapus sudarytų Lietuvos vėliavą. Vėliau, grįžę į klases, mokėsi himną gestų kalba, kūrė klasės herbą, o atlikę visas užduotis žiūrėjo filmą ir vaišinosi trispalve žele.

5 klasės mokiniams mokytoja R. Vekerotienė vedė pamoką tema „Visatos kelionės“: jie matavo būsimų, t.y. savo, kosmonautų kūno parametrus. Vėliau susipažino su įvariose planetose esančia laiko tėkme ir skaičiavimais pritaikė Žemėje esantiems savo artimiesiems.

6, II b ir keli 11klasės mokiniai, lydimi mokytojų D.Bieliauskienės, G.Eidėnienės, lietuvių gestų kalbos vertėjos A. Teresės, turėjo galimybę apžiūrėti tarptautinę robotų parodą, kurioje buvo demonstruojami 72 robotai iš įvairių Pasaulio šalių. Stebėjo robotų teatrą, matė robotą, kuris verda kavą, „skrido “ į kosmosą, „vaikščiojo “ Marso paviršiumi, matė kaip gimsta žvaigždės, „dresavo“ robotą šuniuką, žaidė boulingą virtualioje aplinkoje ir patyrė daug įvairiausių įspūdžių.

8 a, b klasių ir III, IV gimn. klasių mokiniai kartu su lietuvių kalbos mokytojomis A. Jurele ir V. Šlapšinskiene vyko į Molėtus. Ten netradicinės pamokos buvo net 4 objektuose. Pirmiausia, Ežerų žvejybos muziejuje susipažino su senovės lietuvių žūklės

įrankiais ir apžiūrėjo iš visų žemynų surinktą A. Truskausko medžioklės ir gamtos ekspoziciją.Vėliau nuvyko į netoliese esantį aukščiausią Lietuvoje Mindūnų apžvalgos bokštą. Molėtų turizmo informaciniame centre mokiniai išmėgino virtualią edukacinę  erdvę ,,Molėtai kitaip,,. Galiausiai nuvyko į Balninkų stiklo muziejų ir paveikslų galeriją, kur be įdomaus gidės pasakojimo dar dalyvavo ir edukacinėje programoje ,,Aukštaičių valgiai – karalių stalui,, (patys gamino koldūnus su mėsa, varške ir obuoliais). Sotūs, kupini įspūdžių ir šiek tiek pavargę, grįžo į Vilnių jau pavakary. 

Keli 8 a klasės mokiniai, likę mokykloje su geografijos mokytoja A. Aušiūriene, ruošėsi Žemės dienos paminėjimui, kūrė popierines dekoracijas.

I gimn. kl. mokiniai su mokytoja V.Ivanauskiene vyko į Trakus. Pilyje buvo užsakytas edukacinis užsiėmimas, kurio metu mokiniai daug sužinojo apie viduramžių karybą, tyrinėjo ginklus, išbandė šarvus. Vėliau apžiūrėjo muziejaus ekspoziciją.

II a gimn. klasės mokiniai su istorijos mokytoju L.H. Petrausku buvo Signatarų namuose. Ten vyko  istorijos pamoka, per kurią savarankiškai atliko keletą užduočių. Ekspozicijose ieškojo atsakymų į užduotus klausimus, vėliau sprendė teksto suvokimo

užduotį, nagrinėdami „Varpo“ bei „Aušros“ laikraščius. Iš Signatarų namų vyko į kino teatrą „Multikino“ kur žiūrėjo filmą „Arktis“.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Renginių kalendorius
  • Pamokos
  • REKOMENDACIJOS TĖVAMS, AUGINANTIEMS VAIKUS, TURINČIUS KLAUSOS SUTRIKIMŲ AR KOCHLEARINIUS IMPLANTUS
  • Mokymo priemonės kurtiesiems ir neprigirdintiesiems
  • Pirštų abėcėlė

Švietimo ir mokslo ministerija

Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras

Techninės pagalbos neįgaliesiems centras

Ugdymo plėtotės centras

LKNUC facebook paskyra

LKNUC bibliotekos facebook paskyra

Visos teisės saugomos © 2020 Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras
Web-sprendimas: FoxitNetas