Filaretų g. 36, LT-01210 Vilnius
Įm. k. 290982710
A. s. LT09 7300 0100 0245 9232
AB bankas „Swedbank“
Banko kodas 73000
Tel. / faks. +370 5 215 4427
El. paštas rastine@lknuc.lt
Direktorė Svetlana Beniušienė
RSS Srautas pritaikymas neįgaliesiems
Saugumo tikslais patalpos ir teritorija stebimos vaizdo kameromis
SAUSIO MĖNESIO PAMOKOS NETRADICINĖSE APLINKOSE

Sausio 15 d. LKNUC vyko pamokos netradicinėse aplinkose. 5, 6/7, 8b ir dalis I gimn. klasių mokiniai kartu su mokytojomis Jurga Naimavičiūte-Skuoliene ir Milda Pošiūte-Žebeliene vyko į Šiaulius: ten aplankė Chaimo Frenkelio vilą, kurioje pristatoma Šiaulių miesto kūrimosi istorija bei Ch. Frenkelio indėlis skatinant šio miesto ekonominį augimą. Tada ekskursija buvo tęsiama – vyko į „Rūtos“ šokolado fabriką, kuriame susipažino su šokolado gaminimo istorija bei tradicijomis bei pasidžiaugė praktine veikla – šokolado gaminimu ir degustavimu.

8a klasės mokiniai, lydimi tikybos mokytojos J.Barisevičienės žinių sėmėsi Bažnytinio paveldo muziejuje. Tyrinėjo atnaujintą ekspoziciją bei įdomią parodą, skirtą Amerikos misijoms atminti.

Dalis mokinių iš I gimn. kl., II a ir III gimnazijos klasių mokinių vyko Lietuvos šaulių sąjungoje (Karaliaus Mindaugo būstinėje, Vilniuje). Šią itin informatyvią ir naudingą išvyką suorganizavo socialinė pedagogė R. Rusovičiūtė. Prie jos ir mokinių dar prisijungė ir lietuvių k. mokytojos V.Šlapšinskienė, L. Aleksaitė-Norvilė, chemijos mokytoja N. Narušytė bei istorijos mokytojas H.L. Petrauskas. Šaulių būstinėje mokinius pasitiko šiltai ir maloniai bendraujantys šauliai, kurie pristatė visoje Lietuvoje veikiančių Šaulių sąjungos rinktinių veiklas, supažindino su šaulio ekipuote, pagrindiniais ginklais. Po to visi drauge aplankė Antakalnio kapinėse esančius Sausio 13-osios aukų kapus, uždegė žvakeles, prisiminė tragiškus, bet lemtingus Lietuvai, tos nakties įvykius.

  • Renginių kalendorius
  • Pamokos
  • REKOMENDACIJOS TĖVAMS, AUGINANTIEMS VAIKUS, TURINČIUS KLAUSOS SUTRIKIMŲ AR KOCHLEARINIUS IMPLANTUS
  • Mokymo priemonės kurtiesiems ir neprigirdintiesiems
  • Pirštų abėcėlė

Švietimo ir mokslo ministerija

Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras

Techninės pagalbos neįgaliesiems centras

Ugdymo plėtotės centras

LKNUC facebook paskyra

LKNUC bibliotekos facebook paskyra

Visos teisės saugomos © 2020 Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras
Web-sprendimas: FoxitNetas