Rugsėjo 1-ąją buvo pasveikinti ekologinio projekto „Mums rūpi Žemė!” konkurso nugalėtojai

Rugsėjo 1-ąją buvo pasveikinti ekologinio projekto „Mums rūpi Žemė!” konkurso nugalėtojai

Net ir nuotolinis mokymasis nesutrukdė tęsti ekologinį projektą „Mums rūpi žemė“. Juk niekas negali sutrukdyti mums ir toliau rūpintis gamta, rūšiuoti atliekas, domėtis gamtos išsaugojimu. Centro darželinukai ir mokiniai namuose augino augaliukus, piešė piešinius, rinko daiktus, tinkamus perdirbimui ir kūrė darbelius iš antrinių žaliavų. Juos fotografavo  ir nuotraukas siuntė konkurso organizatorėms. Konkursinės darbų nuotraukos buvo paskelbtos LKNUC Facebook paskyroje ir nuo gegužės 22 d. iki gegužės 29 d. visi galėjo aktyviai balsuoti už labiausiai patikusius piešinius, augalus bei darbelius iš atliekų.

Birželio 1 d. buvo paskelbti skirtingų amžiaus grupių ( ikimokyklinio ugdymo, pradinio ugdymo, 5-8 kl. I-IV gimn. klasių) nugalėtojai trijose kategorijose:

  1. Gražiausias piešinys
  2. Įdomiausias darbas iš antrinių žaliavų
  3. Vešliausias augalas

Rugsėjo 1-ąją projekto organizatorės pasveikino ir įteikė padėkas bei dovanėles nugalėtojams. Ši maloni staigmena labai pradžiugino visus vaikus.

Projektas tęsiasi, tad dar vyks ir kiti konkursai. Tikimės, kad ir toliau dalyviai bus aktyvūs, kūrybingi bei mylintys gamtą.

 Konkurso organizatorės, pedagogės:

Rita Nausėdienė, S. Barčienė, I. Šilaikienė

Informacija tėveliams!

Informacija tėveliams!

Tolerancijos diena

Tolerancijos diena

Svarbi informacija dėl mokymosi karantino metu!

Išrinkta nauja LKNUC Darbo taryba

No Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Archyvai