Filaretų g. 36, LT-01210 Vilnius
Įm. k. 290982710
A. s. LT09 7300 0100 0245 9232
AB bankas „Swedbank“
Banko kodas 73000
Tel. / faks. +370 5 215 4427
El. paštas rastine@lknuc.lt
Direktorė Svetlana Beniušienė
RSS Srautas pritaikymas neįgaliesiems
Saugumo tikslais patalpos ir teritorija stebimos vaizdo kameromis
Projekto „Portalo „E. mokykla“ plėtra. Virtualios mokymosi aplinkos Moodle 2.7 mokymai.

Švietimo informacinių technologijų centras vykdo ESF finansuojamą projektą „Portalo „E. mokykla“ plėtra“ (projekto Nr. VP1-2.2-ŠMM-02-V-03-001). Vienoje iš veiklų numatyta išbandyti, kaip portale sukauptos skaitmeninės mokymo priemonės gali būti naudojamos virtualiose mokymo aplinkose (toliau – VMA) „MOODLE 2.7“ arba „ITSLEARNING“. VMA MOODLE šiuo metu pati populiariausia pasaulyje, ją naudoja šimtai universitetų ir gimnazijų. Kita mokymosi aplinka – populiarėjanti, Lietuvoje dar neišbandyta, bet jau lokalizuota – „ITSLEARNING“. 25 projekte dalyvaujančios mokyklos mokysis kūrybiškai dirbti su VMA „MOODLE 2.7“:

• Atrinktų mokyklų mokytojų komandos turės galimybę dalyvauti 24 val. (trijų sesijų) mokymuose apie VMA naudojimą ugdyme.

• Projekto komandoms bus teikiama metodinė pagalba.

• Aktyviausios ir geriausią metodinę medžiagą pateikusios projekto mokyklos gali tikėtis būti paskatintos.

Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centro dešimties pedagogių komanda pateikė paraišką ir 2014 m. birželio 30 dieną gavo kvietimą įsijungti į projekto veiklas ir išbandyti VMA „MOODLE 2.7“.

Pirmoji sesija įvyko 2014 m. spalio 27 dieną, kurios metu Neformaliojo švietimo ir socializacijos skyriaus vedėja V. Kilikevičienė ir įvairių dalykų mokytojos: lietuvių kalbos – M. Pošiūtė-Žebelienė ir A. Jurelė, informacinių technologijų ir matematikos – J. Drazdauskienė, anglų kalbos – J. Naimavičiūtė-Skuolienė, biologijos – I. Šilaikienė, chemijos – N. Narušytė, technologijų – R. Nausėdienė, istorijos – R. Kumštytė, socialinė pedagogė R. Rusovičiūtė susipažino su virtualioms mokymosi aplinkoms būdingomis funkcijomis, nagrinėjo gerosios praktikos pavyzdžius ir juos analizavo, pačios išbandė VMA „MOODLE 2.7“.

Planuojamos kitos sesijos: II-oji – 2015 m. sausio 2 dieną ir III-ioji – 2015 m. balandžio 2 d., kurių metu bus kuriamos metodinės priemonės ir pateikiama geroji metodinė patirtis, naudojant VMA „MOODLE 2.7“.

Daugiau informacijos apie projektą ir VMA rasite prisijungę svečio teisėmis adresu: http://vilnius.vma.emokykla.lt/login/index.php

Informacinių technologijų mokytoja J. Drazdauskienė

  • Renginių kalendorius
  • Pamokos
  • REKOMENDACIJOS TĖVAMS, AUGINANTIEMS VAIKUS, TURINČIUS KLAUSOS SUTRIKIMŲ AR KOCHLEARINIUS IMPLANTUS
  • Mokymo priemonės kurtiesiems ir neprigirdintiesiems
  • Pirštų abėcėlė

Švietimo ir mokslo ministerija

Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras

Techninės pagalbos neįgaliesiems centras

Ugdymo plėtotės centras

LKNUC facebook paskyra

LKNUC bibliotekos facebook paskyra

Visos teisės saugomos © 2020 Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras
Web-sprendimas: FoxitNetas