Filaretų g. 36, LT-01210 Vilnius
Įm. k. 290982710
A. s. LT09 7300 0100 0245 9232
AB bankas „Swedbank“
Banko kodas 73000
Tel. / faks. +370 5 215 4427
El. paštas rastine@lknuc.lt
Direktorė Svetlana Beniušienė
RSS Srautas pritaikymas neįgaliesiems
Saugumo tikslais patalpos ir teritorija stebimos vaizdo kameromis
Projektas „Vilnius – mūsų miestas“

Balandžio 27 dieną Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centre įvyko baigiamasis ilgalaikio projekto „Vilnius – mūsų miestas“ renginys. Pagrindiniai šio projekto dalyviai ir rengėjai buvo 5–12 kl. mokiniai bei jų klasių vadovai, tačiau surengti šventę padėjo ir klasių auklėtojai bei įvairių dalykų mokytojai.

Ikimokyklinukai ir pradinių klasių mokiniai su savo mokytojomis bei auklėtojomis prisidėjo prie šio projekto, surengdami žymių Vilniaus miesto objektų parodą, kurioje galėjai pasigrožėti didingai sukurtu Lietuvos Respublikos prezidentūros pastatu, Vilnius rotuše, Trijų kryžių kalnu, Užupio angelu ir kt.

Nuo pat ryto mokiniai rinkosi į nurodytus kabinetus „stoteles“. Ten jie stebėjo nuo pat projekto pradžios draugų kurtas pateiktis ir filmukus apie Vilniaus mikrorajonus: Užupį, Naujamiestį, Žvėryną, Antakalnį, Liepkalnį ir Rasas, Lazdynus, Karoliniškes bei Naująją Vilnią.

Dvyliktą valandą projekto dalyviai rinkosi į aktų salę, kur burtų keliu buvo suskirstyti į komandas ir turėjo pademonstruoti bendradarbiavimo sugebėjimus, gerą atmintį bei išradingumą žaidžiant protmūšį „Vilnius mūsų miestas“. Protmūšį sudarė keturi turai po 10 klausimų iš visų nagrinėtų Vilniaus mikrorajonų, kuriuos turėjo pateikti klasių vadovai, po 3-5 klausimus, protmūšio organizatoriams bei vedėjams – Mokytojų metodinės tarybos bei Mokinių tarybos nariams.

Suskaičiavus protmūšio rezultatus paaiškėjo, kad dvi komandos surinko vienodą skaičių taškų, tad teko žaisti papildomą turą, kuriame reikėjo kuo greičiau ir teisingai surašyti visus Vilniaus mikrorajonų pavadinimus. Pralinksmino, kad varžytuves laimėjo jaunesnio amžiaus mokinių komanda, „nušluosčiusi nosį“ gimnazistams. Visgi, visų nuotaika buvo pakili, niekas nesijautė pralaimėjęs, nes buvo apdovanoti ne tik prizininkai, bet ir kitos komandos. Svarbiausia, kad visi po renginio išėjo apie Vilnių žinodami daugiau bei patyrė daug gerų, linksmų akimirkų.

 

 

Metodinės tarybos pirmininkė S.Barčienė

  • Renginių kalendorius
  • Pamokos
  • REKOMENDACIJOS TĖVAMS, AUGINANTIEMS VAIKUS, TURINČIUS KLAUSOS SUTRIKIMŲ AR KOCHLEARINIUS IMPLANTUS
  • Mokymo priemonės kurtiesiems ir neprigirdintiesiems
  • Pirštų abėcėlė

Švietimo ir mokslo ministerija

Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras

Techninės pagalbos neįgaliesiems centras

Ugdymo plėtotės centras

LKNUC facebook paskyra

LKNUC bibliotekos facebook paskyra

Visos teisės saugomos © 2020 Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras
Web-sprendimas: FoxitNetas