Pristatome naują priemonę

Pristatome naują priemonę

Pristatome korteles, kurios padės jums ir jūsų vaikams, mokiniams išmokti šimtą pirmųjų lietuvių gestų kalbos gestų, lietuvių gestų pirštų abėcėlę bei skaičius iki dešimt.

Kiekvienos kortelės vienoje pusėje rasite gesto paveikslėlį ir QR kodą, kurį nuskanavę galėsite pamatyti, kaip teisingai parodyti gestą, o kitoje kortelės pusėje išvysite gestą atitinkantį paveikslėlį.

Gestų kalbos mokymasis naudingas visiems vaikams ir gali būti pradėtas nuo pat kūdikystės. Tai puikus būdas ne tik užmegzti ryšį su kūdikiu ar vaiku, bet ir skatinti jo kalbos raidą ir saviraišką. Ištirta, kad pirmuosius gestus vaikai parodyti gali anksčiau, nei ima tarti žodžius, tad šių kortelių pagalba galime skatinti vaiką išreikšti savo jausmus ir poreikius jau nuo ankstyvo amžiaus.

Šios kortelės ypač naudingos vaikams su klausos sutrikimais ar patiriantiems kokių nors kitų komunikacijos sunkumų (pvz. autistiški vaikai, vaikai su Dauno sindromu). Gestai kortelėms atrinkti išanalizavus dažniausiai vartojamus ikimokyklinio amžiaus vaikų žodžius.

Korteles jau netrukus galėsite įsigyti puslapyje www.montessorikorteles.lt, o nekantraujantiems suteikiame galimybę parsisiųsti korteles PDF formatu iš čia: https://bit.ly/lgkkorteles.

Naudokite šias korteles besimokydami naujų žodžių, plėsdami ikimokyklinio amžiaus vaikų žodyną, saviraišką, įtraukdami juos į kūrybingą veiklą miklindami pirštukus. Šių kortelių pritaikymo galimybės yra plačios, tad būkite kūrybiški! Smagaus naudojimo!

Visos teisės saugomos. Visi failai yra skirti tik asmeniniam naudojimui, draudžiama bet kokia forma juos atgaminti, naudoti komerciniais tikslais, viešai platinti arba perparduoti jo originalą ar kopijas.

Sporto salės nuomos konkursas

Sporto salės nuomos konkursas

Kviečiame į konferenciją

Kviečiame į konferenciją

Patalpų nuomos konkursas

Patalpų nuomos konkursas

Kaziuko mugės dirbtuvėlės

Kaziuko mugės dirbtuvėlės

Archyvai