Filaretų g. 36, LT-01210 Vilnius
Įm. k. 290982710
A. s. LT09 7300 0100 0245 9232
AB bankas „Swedbank“
Banko kodas 73000
Tel. / faks. +370 5 215 4427
El. paštas rastine@lknuc.lt
Direktorė Svetlana Beniušienė
RSS Srautas pritaikymas neįgaliesiems
Saugumo tikslais patalpos ir teritorija stebimos vaizdo kameromis
Pažintinė ekskursiją po Vilniaus oro uostą

Š. m. gegužės 25 dieną I-III gimnazijos klasių mokinai kartu su auklėtojomis L. Šližiene, V. Gelašvili bei gestų kalbos vertėja I. Lemešiūte lankėsi Vilniaus oro uoste. Čia mus pasitiko Saugumo skyriuje dirbanti gidė Sandra, kuri trumpai papasakojo, kur išskrendant atiduoti savo bagažą, kaip tikrinami bilietai bei rankinio bagažo daiktai, ko negalima vežtis rankiniame bagaže ir pan.

Vėliau gidė išdalino visiems laikinus leidimus ir pakvietė praeiti keleivių patikrą. Po jos sėdome į oro uosto autobusą, kuriame privalėjome apsirengti šviesą atspindinčias liemenes, nes oro uoste visi turi būti matomi taip pat, kad apsauga nepalaikytų pašaliniais asmenimis. Pirmiausia važiavome į svarbių asmenų atvykimo pastatą, kur galėjome pamatyti ir Prezidentės kambarį. Toliau, važiuodami oro uosto teritorija, stebėjome kylančius ir besileidžiančius lėktuvus, matėme daug privačių lėktuvėlių, fotografavomės prie senų lėktuvų. Autobuse gidė pasakojo, kokiu lėktuvu keliauja Prezidentė, kiek sveria lėktuvai, kiek degalų reikia vienam skrydžiui, kiek kainuoja kelionės valanda privačiu lėktuvu, kokio dydžio yra Vilniaus oro uostas, kiek per metus ir per parą aptarnaujama skrydžių bei keleivių.

Taip pat lankėmės ir pas oro uosto gaisrininkus, čia mums labai informatyviai papasakojo apie gaisrininko darbą, amuniciją, galėjome įlipti į gaisrininkų automobilį, pamatyti visą ten esančią įrangą ir, manau, įdomiausia dalis buvo, kai kiekvienas galėjo pasijusti tikru gaisrininku, purkšdamas vandenį iš gesinimo žarnos.

Grįžome kupini labai gerų įspūdžių!

Auklėtoja L. Šližienė

  • Renginių kalendorius
  • Pamokos
  • REKOMENDACIJOS TĖVAMS, AUGINANTIEMS VAIKUS, TURINČIUS KLAUSOS SUTRIKIMŲ AR KOCHLEARINIUS IMPLANTUS
  • Mokymo priemonės kurtiesiems ir neprigirdintiesiems
  • Pirštų abėcėlė

Švietimo ir mokslo ministerija

Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras

Techninės pagalbos neįgaliesiems centras

Ugdymo plėtotės centras

LKNUC facebook paskyra

LKNUC bibliotekos facebook paskyra

Visos teisės saugomos © 2020 Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras
Web-sprendimas: FoxitNetas