Filaretų g. 36, LT-01210 Vilnius
Įm. k. 290982710
A. s. LT09 7300 0100 0245 9232
AB bankas „Swedbank“
Banko kodas 73000
Tel. / faks. +370 5 215 4427
El. paštas rastine@lknuc.lt
Direktorė Svetlana Beniušienė
RSS Srautas pritaikymas neįgaliesiems
Saugumo tikslais patalpos ir teritorija stebimos vaizdo kameromis
Paskutinio skambučio šventė

Gegužės 26 d. LKNUC abiturientams nuaidėjo paskutinis skambutis. Skambant varpeliui į aktų salę įėjo IVa, b gimnazijos klasių mokiniai lydimi pradinukų.  Šventė prasidėjo linksmu pradinukų šokiu. Po šokio sveikinimo žodį abiturientams tarė jų pirmoji mokytoja K. Šilaikienė, o III gimnazijos klasės mokiniai dovanojo dainą „Ne paskutinį kartą“. Po to abiturientus sveikino direktorė G. Lepeškienė, Gimnazijos skyriaus vedėja J. Levickienė, klasės vadovė A. Aušiūrienė, auklėtoja V. Gelašvili. Visų tėvelių vardu kalbėjo IV gimnazijos klasės mokinio T. Šiaučiūno mama. Visi linkėjo kantrybės, ištvermės, teisingai pasirinkti savo gyvenimo kelią, branginti kiekvieną momentą ir gerai išlaikyti egzaminus. Klasės vadovė A. Aušiūrienė ir auklėtoja V. Gelašvili padovanojo mokiniams po užrašų knygelę.

Pasidžiaugę sveikinimais IVa, b  gimnazijos klasių mokiniai padovanojo testamentą III gimnazijos klasės mokiniams ir prisiminė visus 13 Centre praleistų metų.  Visus susirinkusius labai pradžiugino abiturientų suvaidintas „teismas“, kuriame jie vaidino mokytojus ir sprendė, kokia bus mokinių ateitis. „Teismo“ idėja kilo neformaliojo ugdymo mokytojai A. Nikelei  improvizuojant su mokiniais, kuriant teatrinius etiudus paskutinio skambučio tema. Kadangi abiturientai moka labai gražiai ir subtiliai išreikšti parodijas, su mokytoja A. Nikele pradėjo parodijuoti skirtingus žmones, situacijas ir taip susidėliojo pilna mintis. Mokytoja sudėliojo mizanscenas, surašė vaidmenis, repetavo kalbėjimą, visą situaciją, paskirstė vaidmenimis.

Pasibaigus „teismui“ nuskambėjo gimnazistų  imituota daina „Dabar ir čia“. Dainą išsirinkti ir repetuoti padėjo A. Nikelė. Po dainos abiturientai įteikė gėlių administracijai, visiems buvusiems ir esamiems mokytojams ir auklėtojams. Klasės vadovei ir auklėtojai padovanojo po didžiulę puokštę gėlių ir paveikslą.

III gimnazijos klasės mokiniai visiems abiturientams ir jų vadovei bei auklėtojai dovanojo po vinjetę ir savo gamybos medinius paukštelius. Direktorei įteikė vinjetės rėmelį.

Po oficialiosios dalies abiturientai mokyklos kieme pasodino klevą, fotografavosi. Grįžę iš lauko visi vaišinosi skaniomis vaišėmis.

Šventė buvo graži ir linksma. Linkime, kad ir abiturientų gyvenimo kelias būtų toks pat gražus kaip ši šventė.

  • Renginių kalendorius
  • Pamokos
  • REKOMENDACIJOS TĖVAMS, AUGINANTIEMS VAIKUS, TURINČIUS KLAUSOS SUTRIKIMŲ AR KOCHLEARINIUS IMPLANTUS
  • Mokymo priemonės kurtiesiems ir neprigirdintiesiems
  • Pirštų abėcėlė

Švietimo ir mokslo ministerija

Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras

Techninės pagalbos neįgaliesiems centras

Ugdymo plėtotės centras

LKNUC facebook paskyra

LKNUC bibliotekos facebook paskyra

Visos teisės saugomos © 2020 Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras
Web-sprendimas: FoxitNetas