Filaretų g. 36, LT-01210 Vilnius
Įm. k. 290982710
A. s. LT09 7300 0100 0245 9232
AB bankas „Swedbank“
Banko kodas 73000
Tel. / faks. +370 5 215 4427
El. paštas rastine@lknuc.lt
Direktorė Svetlana Beniušienė
RSS Srautas pritaikymas neįgaliesiems
Saugumo tikslais patalpos ir teritorija stebimos vaizdo kameromis
Mūsų Centre svečiavosi Vilniaus Filaretų pradinės mokyklos mokiniai

Rugsėjo 28 d. mūsų Centre svečiavosi Vilniaus Filaretų pradinės mokyklos 3 d klasė kartu su savo mokytoja Virginija Mykolaitiene. Buvome suplanavę jiems tokią programą:

1) trumpa paskaitėlė apie gestų kalbą ir kurčiųjų kultūrą, ją pravedė Gestotyros ir metodinių priemonių rengimo skyriaus darbuotojos Ada Zabulionytė ir Ieva Lemešiūtė;

2)  mažieji svečiai suskirstyti į 7 grupeles dalyvavo mūsų mokytojų vedamose pamokose (lietuvių kalbos, anglų kalbos, informacinių technologijų, dailės, geografijos, gestų kalbos), bendravo su mūsų Centro mokiniais, į pamokas mokinius priėmė ir į bendrą veiklą įtraukė mokytojos Jūratė Drazdauskienė, Vitalija Šlapšinskienė, Jurga Naimavičiūtė-Skuolienė, Aušra Aušiūrienė, Milda Pošiūtė-Žebelienė, Vaida Ivanauskienė ir Jūra Seniut;

3) visos 7 mokinių grupelės susirinko į sporto salę, kurioje visus pradinukus pasitiko kūno kultūros mokytojas Kazimieras Jasnauskas ir pasiūlė pažaisti kvadratą, po žaidimo motyvavo aktyviai sportuoti, siekti pergalių, mokytis, užsiminė apie kurčiuosius olimpinių prizų laimėtojus.

Nors pradinukų viešnagė buvo trumpa, tačiau naudinga bei nuotaikinga ir svečiams, ir mūsų mokiniams bei mokytojams. Svečiai pramoko vieną kitą gestą,  stebėjo, kaip mokytojai dirba ir bendrauja su kurčiais ir neprigirdinčiais mokiniais, džiaugėsi didžiule sporto sale ir smalsiai apžiūrėjo mūsų mokinių prizinių taurių stendą už pasiekimus sporte. Mūsų Centro mokiniai džiaugėsi, kad svečiams įdomi gestų kalba, o mokytojai gyrė mažuosius svečius už jų mandagų elgesį ir žingeidumą.

Lietuvių kalbos mokytoja M. Pošiūtė-Žebelienė

  • Renginių kalendorius
  • Pamokos
  • REKOMENDACIJOS TĖVAMS, AUGINANTIEMS VAIKUS, TURINČIUS KLAUSOS SUTRIKIMŲ AR KOCHLEARINIUS IMPLANTUS
  • Mokymo priemonės kurtiesiems ir neprigirdintiesiems
  • Pirštų abėcėlė

Švietimo ir mokslo ministerija

Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras

Techninės pagalbos neįgaliesiems centras

Ugdymo plėtotės centras

LKNUC facebook paskyra

LKNUC bibliotekos facebook paskyra

Visos teisės saugomos © 2020 Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras
Web-sprendimas: FoxitNetas