Filaretų g. 36, LT-01210 Vilnius
Įm. k. 290982710
A. s. LT09 7300 0100 0245 9232
AB bankas „Swedbank“
Banko kodas 73000
Tel. / faks. +370 5 215 4427
El. paštas rastine@lknuc.lt
Direktorė Svetlana Beniušienė
RSS Srautas pritaikymas neįgaliesiems
Saugumo tikslais patalpos ir teritorija stebimos vaizdo kameromis
MOKYTOJO DIENA

Kai gamtoje sodrią žalumą pakečia gelsva aukso spalva, atkeliauja graži pedagogų šventė – Tarptautinė mokytojų diena. Ne pirmi metai LKNUC administracija, šią proga, mokytojams dovanoja pažintinę išvyką.

Š. m. spalio 4 d. linksmai nusiteikę LKNUC mokytojai išvyko į Kupiškį. Pakeliui buvo stabtelta ties pasakiško grožio XVI a. Taujėnų dvaru, vėliau aplankytas XV a. Palevėnės (Komarų) dvaras, Palevėnės Šv. Domininko bažnyčia ir Dominikonų vienuolyno ansamblis, kurių istorija skaičiuojama nuo 1676 m. Jau įdienojus buvo pasiektas nedidelis, šiaurės Lietuvoje įsikūręs, su puošniais parkais ir įspūdingomis skulptūromis, pasipuošęs jaukus Kupiškio miestelis. Pažintis su miesteliu prasidėjo pasiplaukiojimu Kupiškio mariomis laivu-katamaru klausantis pasakojimo apie Kupiškio miestelio, marių atsiradimą. Vėliau kopta į Kupiškio ( Aukštupėnų) piliakalnį nuo kurio grožėtasi Kupiškio apylinkėmis. Būtent ant piliakalnio buvo išgirsta piliakalnio atsiradimo legenda apie du milžinus bei sugiedotas kupiškėnų himnas. Pažintis su Kupiškiu tęsėsi Kupiškio etnografijos muziejuje. Aplankyta viena didžiausių Lietuvos šiaurėje, neogotikinio stiliaus, Kupiškio Kristaus Žemgimo į dangų bažnyčia. Pasivaikščiota po Kupiškio miestelį ir grožėtasi nuostabiomis, skulptoriaus H. Orakausko skulptūromis: „Piemenukas“, „Avinėli pasipurtyk“, „Besileidžiantis angelas“, „Svečias“, „Merkurijus“, „Ikariukas“, „Laiko spiralė“, „Lietuvos kareivis“, „Baltų pasaulio medis“ ir kt. Tad, ne veltui Kupiškis vadinamas tūkstančių skulptūrų miestu. Tik į vakarą, maloniai nuvargę, bet pilni įspūdžių pedagogai grįžo į Vilnių.

Spalio 7 d., pirmadienį, Mokinių tarybos nariai, visų mokinių vardu, sveikino mokytojus linkėdami kantrybės, žingeidžių mokinių, neblėstančio optimizmo bei nepervargti darbe ir kvietė pedagogus į mokytojų kambarį atsipalaiduoti ir pasivaišinti saldainiais.

 

socialinė pedagogė R. Rusovičiūtė

  • Renginių kalendorius
  • Pamokos
  • REKOMENDACIJOS TĖVAMS, AUGINANTIEMS VAIKUS, TURINČIUS KLAUSOS SUTRIKIMŲ AR KOCHLEARINIUS IMPLANTUS
  • Mokymo priemonės kurtiesiems ir neprigirdintiesiems
  • Pirštų abėcėlė

Švietimo ir mokslo ministerija

Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras

Techninės pagalbos neįgaliesiems centras

Ugdymo plėtotės centras

LKNUC facebook paskyra

LKNUC bibliotekos facebook paskyra

Visos teisės saugomos © 2020 Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras
Web-sprendimas: FoxitNetas