Filaretų g. 36, LT-01210 Vilnius
Įm. k. 290982710
A. s. LT09 7300 0100 0245 9232
AB bankas „Swedbank“
Banko kodas 73000
Tel. / faks. +370 5 215 4427
El. paštas rastine@lknuc.lt
Direktorė Svetlana Beniušienė
RSS Srautas pritaikymas neįgaliesiems
Saugumo tikslais patalpos ir teritorija stebimos vaizdo kameromis
LKNUC pedagogių vizitas į Slovėniją

Vykdant projekto ERASMUS+KA1 „ES šalių patirtis kurčiųjų profesinio orientavimo kontekste“ veiklas, š. m. vasario 21–25 dienomis LKNUC pedagogės R. Buikauskienė, S. Barčienė ir R. Rusovičiūtė vyko į Slovėniją, Liublianą. Šio vizito metu dalyvavo dešimt žmonių iš įvairių Lietuvos įstaigų ir organizacijų, kasdieniniame darbe susiduriančių su kurčiųjų profesiniu konsultavimu, mokymu ir pagalba sėkmingai integracijai į darbo rinką. Vizito metu susipažinom su priimančios organizacijos, Liublianos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų mokyklos (Zavod za gluhe in naglušne Ljubljana) veikla, darbuotojų darbo patirtimi, lankėmės Liublianos pašto, ekonomikos ir telekomunikacijos mokykloje – centre (Šolski centre za pošto, ekonomijo in telekomunikacije Liubljana), pamatėme, kaip veikia pirmasis televizijos kanalas Slovėnijoje, skirtas kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų auditorijai, viešėjome jų studijoje.

Vizito dalyviai per šias kelias dienas bendravo, diskutavo, susipažino su Slovėnijos švietimo sistema bei klausėsi paskaitų: „Bendras profesinis orientavimas priimančioje šalyje“ (Slovėnijoje), „Priimančio partnerio kurčiųjų profesinio orientavimo metodikos“ (Šolski centre za pošto, ekonomijo in telekomunikacije Liubljana), „Kurčiųjų profesinis konsultavimas ir mokymas“, „Profesinis orientavimas kurčiojo artimoje aplinkoje“ (Slovėnija). Vizito pabaigoje vyko aptarimas. Kiekvienas projekto dalyvis išsakė nuomonę, ką galėtų pritaikyti savo darbe.

Laisvalaikio metu vizito dalyviai apsižvalgė po Liublianos senamiestį, apžiūrėjo XIV a. pastatytą Liublianos pilį (Ljubljanski grad), muziejų, lankėsi prie ledyninės kilmės Bledo ežero (Blejsko) bei susipažino su jo apylinkėmis.

Socialinė pedagogė R. Rusovičiūtė

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  • Renginių kalendorius
  • Pamokos
  • REKOMENDACIJOS TĖVAMS, AUGINANTIEMS VAIKUS, TURINČIUS KLAUSOS SUTRIKIMŲ AR KOCHLEARINIUS IMPLANTUS
  • Mokymo priemonės kurtiesiems ir neprigirdintiesiems
  • Pirštų abėcėlė

Švietimo ir mokslo ministerija

Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras

Techninės pagalbos neįgaliesiems centras

Ugdymo plėtotės centras

LKNUC facebook paskyra

LKNUC bibliotekos facebook paskyra

Visos teisės saugomos © 2020 Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras
Web-sprendimas: FoxitNetas