Filaretų g. 36, LT-01210 Vilnius
Įm. k. 290982710
A. s. LT09 7300 0100 0245 9232
AB bankas „Swedbank“
Banko kodas 73000
Tel. / faks. +370 5 215 4427
El. paštas rastine@lknuc.lt
Direktorė Svetlana Beniušienė
RSS Srautas pritaikymas neįgaliesiems
Saugumo tikslais patalpos ir teritorija stebimos vaizdo kameromis
LKNUC pedagogų viešnagė ,,Vilties“ spec. mokykloje-daugiafunkciniame centre

Lapkričio 2 d. mūsų pedagogai viešėjo pas savo socialinius partnerius – ,,Vilties“ spec. mokyklos-daugiafunkcinio centro mokytojus. Jaukiai įsitaisę naujai renovuotos pastato dalies svetainėje supažinome su centro-mokyklos struktūra, veiklomis, dienos socialinės globos skyriaus paslaugomis. Įstaigos pristatyme dalyvavo mokyklos-centro direktorė Augienė Vilūnienė, pavaduotoja ugdymui Valerija Liaudanskienė, kūno kultūros mokytojų metodinės grupės pirmininkas Gražvydas Groblys, direktoriaus pavaduotoja socialiniam darbui Reganta Jurelevičienė, kiti mokytojai ir specialistai.

,,Vilties“ spec. mokykloje-daugiafunkciniame centre yra 3 skyriai: ikimokyklinis (ugdomi 6-8 vaikai, turintys raidos sutrikimų), mokyklinis (ugdoma 80 mokinių) ir dienos socialinės globos skyrius (priimta 17 asmenų, vaikų popietiniame užimtume yra 35 vaikai). Beje, šis skyrius įkurtas neseniai, paslaugos finansuojamos iš Valstybės dotacijos ir lankytojų mokesčių Vilniaus savivaldybės nustatyta tvarka. Vaikus mokykloje-centre moko 33 mokytojai.

Įstaigos bendruomenė vykdo daug projektų, kurių įgyvendinimas augina kiekvieną jos narį ir padaro daug šviesesnę mokyklos-centro kasdienybę. Direktorės Augienės Vilūnienės žodžiais tariant, ,,Vilniuje yra daug Vilties, o Viltyje – daug žmonių norinčių ir pasiryžusių gražinti mūsų Vilnių“.

Žavėjomės puikia, turtinga, estetiška ugdomąja aplinka, padedančia realizuoti mokinių asmeninius poreikius per darbinę ir meninę veiklas, dalyvauti bendruomenės gyvenime, palaikyti ir ugdyti kasdienius gyvenimo įgūdžius, gauti kineziterapijos, gydomosios mankštos, ergoterapijos, masažo, palaikančiosios sveikatos priežiūros paslaugas. Mūsų mokytojai labai dėkingi ,,Vilties“ spec. mokyklos-daugiafunkcinio centro administracijai ir mokytojams už parodytą svetingumą, pasidalijimą savo širdžių šiluma, už begalinį atsidavimą darbui su specialiųjų poreikių vaikais.

R. Vyšniūnienė

  • Renginių kalendorius
  • Pamokos
  • REKOMENDACIJOS TĖVAMS, AUGINANTIEMS VAIKUS, TURINČIUS KLAUSOS SUTRIKIMŲ AR KOCHLEARINIUS IMPLANTUS
  • Mokymo priemonės kurtiesiems ir neprigirdintiesiems
  • Pirštų abėcėlė

Švietimo ir mokslo ministerija

Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras

Techninės pagalbos neįgaliesiems centras

Ugdymo plėtotės centras

LKNUC facebook paskyra

LKNUC bibliotekos facebook paskyra

Visos teisės saugomos © 2020 Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras
Web-sprendimas: FoxitNetas