Filaretų g. 36, LT-01210 Vilnius
Įm. k. 290982710
A. s. LT09 7300 0100 0245 9232
AB bankas „Swedbank“
Banko kodas 73000
Tel. / faks. +370 5 215 4427
El. paštas rastine@lknuc.lt
Direktorė Girdutė Lepeškienė
RSS Srautas pritaikymas neįgaliesiems
Saugumo tikslais patalpos ir teritorija stebimos vaizdo kameromis
LKNUC IŠRINKTAS ŠAUNIAUSIAS MOKSLEIVIS

LKNUC nuolat organizuojami įvairūs mokinių renginiai. Vieni jų būna tik kartą ir tyliai nueina užmarštin, kiti, tokie kaip „Krikštynos“, „Šimtadienis“ tampa tradiciniais ir švenčiami kasmet. Prie tokių renginių galima priskirti ir „Šauniausio moksleivio (-ės)“ rinkimus.
Š. m. sausio 23 d. pavakarę LKNUC buvo šurmulinga. Šio šurmulio priežastis – Šauniausio LKNUC moksleivio rinkimai. Į šį renginį atvyko namažas būrys buvusių centro mokinių, mokinių iš KKNUC, svečių. Renginį organizavo dalis III ir IV gimnazijos klasės mokinių. Varžytis dėl šauniausio moksleivio titulo buvo pasiruošę dešimt vaikinų. Į svečius atvyko 2010 m. Šauniausio moksleivio tilulą iškovojęs, šiuo metu VDA studijuojantis – Karolis Simaitis. Tarp komisijos narių, kurią sudarė gimnazijos skyriaus vedėja J. Levickienė, M. Kumžaitė, K. Dauskurtas, I. Šimulynaitė, taip pat buvo ir mūsų centro mokinys, šiuo metu studijuojantis ŠU – K. Pilipavičius, 2010 m. laimėjęs Šauniausio Foto moksleivio titulą. Šiai komisijai teko nelengva užduotis: reikėjo išrinkti ne tik Šauniausią LKNUC moksleivį, bet ir Šauniausią Foto moksleivį, Talentingiausią moksleivį, Sportiškiausią moksleivį, bei pirmą kartą renkamą, Gražiausios šypsenos savininką. Teisę balsuoti turėjo visi tą vakarą susirinkę LKNUC svečiai – jie rinko Šauniausią publikos moksleivį.
Vaikinams iš ties buvo kur pasitempti: reikėjo įdomiai papasakoti apie save, originaliai pristatyti savo pomėgį, pademonstruoti savo fizinę jėgą ir ištvermę, parodyti gebėjimus atliekant organizatorių parengtas užduotis, kurios kai kuriems vaikinams pasirodė neįveikiamos. Aplodismentų ir ovacijų sulaukė trumpas vaikinų kūrybinis pasirodymas. Čia lygių nebuvo III gimnazijos klasės mokiniui Linui Miskeliui, kuris nepriekaištingai suvaidino „Poną Byną“. Šiuo pasirodymu Linas Miskelis pelnė publikos simpatijas ir tapo „Šauniausiu publikos moksleiviu“.
Komisijos sprendimu, tą vakarą sporto rungtyje puikiai pasirodė 8a klasės mokinys Rokas Švedas, kuris iškovojo „Sportiškiausio moksleivio“ titulą. Nuostabius savo kūrybos piešinius pristatęs 8a klasės mokinys Donatas Kolosovas tapo „Talentingiausiu moksleiviu“. Puikias asmenines foto nuotraukas pademonstravęs 8a klasės mokinys Giedrius Buikauskas iškovojo „Šauniausio foto moksleivio“ titulą. Visą vakarą publikai dovanojęs savo šypseną, IV gimnazijos klasės mokinys Paulius Vidžiūnas pelnytai tapo „Gražiausios šypsenos“ savininku.
Pirmą kartą šiame renginyje galėjo balsuoti ir centro pedagogai. Susumavus visus balus, paaiškėjo, kad pedagogų bei komisijos narių nuomonės sutapo. „Šauniausiu 2014 m. LKNUC moksleiviu“ tapo III gimnazijos klasės mokinys Paulius Jūdvytis.
Visi vaikinai dalyvavę konkurse buvo apdovanoti organizatorių bei rėmėjų dovanomis. „Šauniausią LKNUC moksleivį“ pasveikino pagrindinis šio renginio remėjas, įmonės MB „Entertainer“ direktorius Giedrius Kilikevičius, kuris nugalėtojui įteikė dovaną – planšetinį kompiuterį.
Renginio organizatorės už pagalbą ruošiantis šiam renginiui ir paramą dėkoja Neformaliojo švietimo ir socializacijos skyriaus vedėjai Viktorijai Kilikevičienei, auklėtojai Laurai Šližienei bei įmonės MB „Entertainer“ direktoriui Giedriui Kilikevičiui.
Taip pat norisi pasidžiaugti, kad šis renginys sulaukė didelio tėvelių dėmesio. Gražu ir miela, kai tėveliai atvyksta ir dalyvauja mokinių renginiuose. Tačiau nesuprantama tai, kad administracijos ar klasių vadovų organizuojami tėvų susirinkimai, pokalbiai apie mokinių mokymosi rezultatus tokio tėvelių dėmesio dažniausiai nesulaukia…

Pastaba: Atsiprašome, kad dėl techninių kliūčių renginys nebuvo verčiamas iš lietuvių gestų kalbos į lietuvių kalbą.

Tekstas LKNUC soc. pedagogės Rasos Rusovičiūtės, nuotraukos J. Drazdauskienės

 • Renginių kalendorius
 • KONKURSAS LIETUVOS KURČIŲJŲ IR NEPRIGIRDINČIŲJŲ UGDYMO CENTRO DIREKTORIAUS PAREIGOMS EITI
 • REKOMENDACIJOS TĖVAMS, AUGINANTIEMS VAIKUS, TURINČIUS KLAUSOS SUTRIKIMŲ AR KOCHLEARINIUS IMPLANTUS
 • Pamokų laikas
 • Atostogos
 • Bendradarbiavimas
 • Pirštų abėcėlė
 • PARAMA gimnazijai (2% GMP)
 • VAIKŲ MAITINIMO ORGANIZAVIMO TVARKOS APRAŠAS
 • PREVENCINĖS PROGRAMOS
 • SVARBI INFORMACIJA TĖVAMS
 • PAGALBĄ TEIKIANČIOS ORGANIZACIJOS LIETUVOJE
 • TURTO NUOMOS KONKURSAS

Švietimo ir mokslo ministerija

Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras

Techninės pagalbos neįgaliesiems centras

Ugdymo plėtotės centras

LKNUC facebook paskyra

LKNUC bibliotekos facebook paskyra

Visos teisės saugomos © 2019 Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras
Web-sprendimas: FoxitNetas