Filaretų g. 36, LT-01210 Vilnius
Įm. k. 290982710
A. s. LT09 7300 0100 0245 9232
AB bankas „Swedbank“
Banko kodas 73000
Tel. / faks. +370 5 215 4427
El. paštas rastine@lknuc.lt
Direktorė Svetlana Beniušienė
RSS Srautas pritaikymas neįgaliesiems
Saugumo tikslais patalpos ir teritorija stebimos vaizdo kameromis
LKNUC ikimokyklinukai – tarptautinio projekto „Magic children‘s crafts“ partneriai

2014 metų spalio mėnesį LKNUC ikimokyklinio ugdymo grupių vaikai bei jų pedagogai prisijungė prie Twinning projekto „Magic children‘s crafts“. eTwinning programa, nuo 2005 metų Europos komisijos įsteigta kaip eLearning programos iniciatyva, skirta Europos mokyklų bendradarbiavimui. Nuo 2014 metų eTwinning įsitvirtino Europos sąjungos švietimo, mokymo, jaunimo ir sporto programoje Erasmus +. Centrinei paramos tarnybai vadovauja European Schoolnet. Programa paremta bendravimo ir bendradarbiavimo galimybėmis eTwinning platformoje www.eTwinning.net

Projekto „Magic children‘s crafts“ kūrėjas – Jurbarko mokykla „Ąžuoliukas“.

Projekto trukmė: 2014 m. spalio mėn. – 2015 m. gegužės mėn.

Projekto partneriai: įvairių Europos šalių (Graikija, Ispanija, Rumunija, Turkija, Latvija, Estija, Gruzija, Prancūzija, Slovakija, Bulgarija ir kt) ugdytiniai nuo 4 iki 11 metų amžiaus bei jų pedagogai.

Projekto tikslas – skatinti vaikus ir jų pedagogus keistis kūrybinėmis idėjomis, tokiu būdu pažįstant ir kitų Europos šalių kultūrą. Projekto eigoje vaikai gamina įvairius darbelius, drąsiai įgyvendina savo kūrybinius sumanymus, improvizuoja, taikydami įvairius meninės raiškos būdus. Be to, vaikų darbeliai eksponuojami tarptautinėje Europos mokyklų bendruomenės platformoje, projekto „Magic children‘s crafts“ erdvėje „Twin Space“.

Projekto tikėtini rezultatai: ugdytiniai ir jų pedagogai susipažins su Europos kultūrų įvairove, keisis kūrybinėmis idėjomis, semsis įkvėpimo meninei raiškai ir kūrybai, ugdymo procese bus naudojamos IKT. Projektas įvertintas Nacionaliniu ir Europos kokybės ženkleliais.

Kviečiame ir kitus pedagogus bei jų ugdytinius aktyviai dalyvauti ir bendradarbiauti eTwinning projektuose. eTwinning programa skatina mokyklų bendradarbiavimą Europoje naudojantis informacinėmis ir komunikacinėmis technologijomis (IKT), teikdama paramą, įrankius ir paslaugas, kad mokyklos galėtų lengvai užmegzti ilgalaikes ar trumpalaikes partnerystes bet kuria tema.

Ikimokyklinio ugdymo pedagogė R. Žemaitienė

  • Renginių kalendorius
  • Pamokos
  • REKOMENDACIJOS TĖVAMS, AUGINANTIEMS VAIKUS, TURINČIUS KLAUSOS SUTRIKIMŲ AR KOCHLEARINIUS IMPLANTUS
  • Mokymo priemonės kurtiesiems ir neprigirdintiesiems
  • Pirštų abėcėlė

Švietimo ir mokslo ministerija

Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras

Techninės pagalbos neįgaliesiems centras

Ugdymo plėtotės centras

LKNUC facebook paskyra

LKNUC bibliotekos facebook paskyra

Visos teisės saugomos © 2020 Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras
Web-sprendimas: FoxitNetas