Lapkričio 25-oji LKNUC- netradicinių pamokų- Atradimų diena.

Lapkričio 25-oji LKNUC- netradicinių pamokų- Atradimų diena.

Nuo pat ryto visi pradinukai dalyvavo edukacijoje „Kalėdinių žaisliukų gamyba iš veltinio“. Pasigamino labai gražius kalėdinius žaisliukus. Po to 1 klasės mokinukai vyko į Trakuose esančią AJ šokoladinę. Ten dalyvavo edukaciniame šokolado gaminimo šou, kurio metu pamatė, kaip gaminami šokoladiniai sausainiai, laimėjo saldumynų ir patys pasigamino įvairiausių šokoladinių saldainių . Kad laikas, kol sustings jų pagaminti saldumynai, neprailgtų, apsilankė Šokoladinių skulptūrų muziejuje. Pamatė 4 šokolado kambarius, kuriems įkurti buvo sunaudota net 2 tonos šokolado. Nors eidami į muziejų ir žinojo, kad visos skulptūros pagamintos iš šokolado, muziejuje buvo sunku tuo patikėti. Į LKNUC grįžo jau sertifikuoti šokolado gaminimo meistrai. Parengiamosios, 3 ir 4 klasių mokinukai važiavo į Taikomosios dailės ir dizaino muziejų. Ten dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Magiškos dėžutės dizainas“. Vaikai piešė, klijavo ir kiekvienas sukūrė unikalią savo dėžutę.

5 klasės mokiniams diena prasidėjo LKNUC muziejuje, kur juos lydėjo mokytoja V. Ivanauskienė. Muziejuje mokiniai labai susidomėjo mokyklos istorija, vartė nuotraukų albumus. Katedros aikštėje aplankė varpinę, senamiestyje – Literatų gatvę, Aušros vartus, pakeliui grožėjosi parduotuvių vitrinų ir lauko dekoracijomis.

6-7 klasės mokiniai, padedami mokytojos J.Tenenytės, kūrė online Advento kalendorius  programa Storyboard. Po to dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Advento vainikas iš kankorėžių“, komponavo vainikus iš gamtinių medžiagų. Vėliau, vadovaujami mokytojos S. Barčienės, tęsė pažintį su gamtinėmis medžiagomis bei jų panaudojimo galimybėmis mini projekte ,,Gamtinės  medžiagos ir ne tik: tiriame bei kuriame”. 

8 klasės mokiniai rytą pradėjo dalyvaudami projekte “Sportuok ir būsi sveikas”, jiems vadovavo  mokytoja J. Levickienė. Pasportavę užsiėmė smagia kūrybine veikla- gamino Advento vainikus. Vėliau, kartu su mokytoja J.Naimavičiūte- Skuoliene, vykdė eTwinning projekto „Deaf success stories“ veiklas.

I ir II gimn. klasių mokiniai ryte spėjo aplankyti mokytojos A. Dzidolikaitės vedamus „Įdomiosios fizikos“ užsiėmimus ir advento vainikų dirbtuves. Vėliau jiems netradicinės pamokos  vyko rankų šešėlių teatro dirbtuvėse Signatarų namuose. Mokiniai miklino savo rankeles mėgindami išgauti įvairias padėtis ir formas. Vėliau stebėjo kaip šešėliuose jos virsta judančiais gyvūnais.

Netradicinės lietuvių k. pamokos III ir IV g klasių mokiniams prasidėjo literatūriniame A. Puškino muziejuje Markučiuose.  Per literatūros pamokas  IV-okai jau skaitė, su III -iokai netrukus skaitys A.Puškino kūrinio ,,Caro negras“ ištraukas, todėl edukacinė išvyka buvo išties naudinga. Grįžę į LKNUC mokiniai kartu su mokytoja V. Šlapšinskiene ir Kultūros paso edukatore gamino netradicinius Advento vainikus iš kankorėžių. Vėliau, su mokytoja I. Šilaikiene, dalyvavo projekto „Atpažink gyvūną“  veiklose.

Pamokėlės apie emocijas pradinių klasių mokiniams

Pamokėlės apie emocijas pradinių klasių mokiniams

Švietimo pagalbos, vertinimo ir konsultavimo skyriaus ugdytinių filmukas „Žiemos pasaka”

Sausio 13-osios minėjimas LKNUC

Sausio 13-osios minėjimas LKNUC

Gražių ir jaukių švenčių visiems!

Gražių ir jaukių švenčių visiems!

Archyvai