Filaretų g. 36, LT-01210 Vilnius
Įm. k. 290982710
A. s. LT09 7300 0100 0245 9232
AB bankas „Swedbank“
Banko kodas 73000
Tel. / faks. +370 5 215 4427
El. paštas rastine@lknuc.lt
Direktorė Svetlana Beniušienė
RSS Srautas pritaikymas neįgaliesiems
Saugumo tikslais patalpos ir teritorija stebimos vaizdo kameromis
KOVO MĖNESIO PAMOKOS NETRADICINĖSE ERDVĖSE

Kovo 22 d. LKNUC vyko pamokos netradicinėse aplinkose.

Pradinių klasių mokiniai su savo mokytojomis dalyvavo keramikos užsiėmime. Jį organizavo į LKNUC atkeliavusios menų studijos „Spalvų juokas“ edukatorės. Vaikai lipdė velykinius margučius ir puošė juos tautiniais raštais.

5/6 klasės mokiniams mokytojos D.Bieliauskienė ir G.Eidėnienė vedė matematikos ir kūno kultūros pamoką sporto salėje (krepšinio, tinklinio, teniso, badmintono aikščių išmatavimas ir jų palyginimas; bėgimų ir šuolių rezultatų surašymas pagal rezultatus pirmumo tvarka, darbas su chronometru). Vėliau visi gamino Velykinį plakatą.

7B klasės mokiniai kartu su geografijos mokytoja A. Aušiūriene lankėsi valstybinėje saugomų teritorijų tarnyboje. Iš anksto visi tikėjosi, kad apsilankymas patiks, bet tarnybos ekspozicija pranoko visus lūkesčius. Ji buvo ne tik įdomi turiniu, bet ir stebinanti vizualiais sprendimais. Įėję vaikai pasijuto lyg gamtos apsuptyje: žolynai, paukščiai, žiogai aplinkui, o užvertus galvą – debesys. Tarsi  pievoje ar miške. Mokiniai susipažino su Lietuvos saugomomis teritorijomis, žiūrėjo mini filmukus, galėjo rankomis liesti daugybę eksponatų ir specialioje smėlio dėžėje formavo įvairias reljefo formas. Išvyka mokiniams paliko didelį įspūdį.

7a ir 8 klasės mokiniai kartu su fizinio lavinimo mokytoju K. Jasnausku, fizikos mokytoja K.Vonžodiene ir lietuvių kalbos mokytoja L. Aleksaite -Norvile skyrė dieną bažnyčių pažinimui. Vaikščiodami senamiesčio gatvėmis mokiniai apžiūrėjo senąsias miesto bažnyčias, jų architektūros grožį, kartu su mokytojais ieškojo faktų apie lankomas bažnyčias. Maršruto pabaigoje buvo aplankytas Bažnytinio paveldo muziejus, kuriame mokiniai susipažino su įspūdingiausiais auksakalystės, tapybos, skulptūros dirbiniais.

Ia, I b ir II gimnazijų klasių mokiniai, lydimi pedagogių J. Drazdauskienės, M. Pošiūtės-Žebelienės, V. Ivanauskienės ir R. Rusovičiūtės vyko į Dingusių žmonių šeimų paramos centrą, kur mokiniams vyko prevencinė pamoka  „Pasiklydę virtualiame pasaulyje“ apie prekybą žmonėmis, apie patyčių ir kitų nepilnamečių išnaudojimo formų plitimą virtualioje erdvėje. Mokiniai taip pat turėjo galimybę susipažinti su pačios įstaigos darbu, teikiamomis pagalbos formomis nukentėjusiems paaugliams.

Anglų kalbos mokytoja J. Naimavičiūtė -Skuolienė su III G. klase lankėsi Europos informacijos centre, kur susipažino su Europos Sąjunga, jos institucijomis bei jaunimo galimybėmis ES. Mokiniai domėjosi savanorystės programomis ir studijomis užsienyje.

IV-ų klasių mokiniai dalyvavo bandomajame lietuvių kalbos egzamine, o vėliau- netradicinėje biologijos pamokoje centro salėje ir gamtoje.

  • Renginių kalendorius
  • Pamokos
  • REKOMENDACIJOS TĖVAMS, AUGINANTIEMS VAIKUS, TURINČIUS KLAUSOS SUTRIKIMŲ AR KOCHLEARINIUS IMPLANTUS
  • Mokymo priemonės kurtiesiems ir neprigirdintiesiems
  • Pirštų abėcėlė

Švietimo ir mokslo ministerija

Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras

Techninės pagalbos neįgaliesiems centras

Ugdymo plėtotės centras

LKNUC facebook paskyra

LKNUC bibliotekos facebook paskyra

Visos teisės saugomos © 2020 Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras
Web-sprendimas: FoxitNetas