Filaretų g. 36, LT-01210 Vilnius
Įm. k. 290982710
A. s. LT09 7300 0100 0245 9232
AB bankas „Swedbank“
Banko kodas 73000
Tel. / faks. +370 5 215 4427
El. paštas rastine@lknuc.lt
Direktorė Svetlana Beniušienė
RSS Srautas pritaikymas neįgaliesiems
Saugumo tikslais patalpos ir teritorija stebimos vaizdo kameromis
Kalėdinis renginys švietimo pagalbos, vertinimo ir konsultavimo skyriaus ugdytiniams

Š. m. gruodžio 18 d. švietimo pagalbos, vertinimo ir konsultavimo skyriaus ugdytiniams bei jų tėveliams  vyko tradicinis kalėdinis renginys, subūręs nemažą būrį tų, kuriems pasimatymas su Kalėdų seneliu – išsvajotas metų įvykis.

Renginio pradžioje susirinkusieji žiūrėjo šešėlių teatro spektaklį ,,Močiutės pasaka“. Po spektaklio visiems bedainuojant ir begrojant dainą apie varpelius, kieme staiga pasigirdo keisti garsai. Supuolę prie langų vaikai galėjo stebėti Kalėdų senelio jiems dovanotus fejerverkus! O netrukus pusnyse  pasirodė ir pats senelis su pilnu dovanų maišu ant nugaros. Jam įėjus vidun, padėti suskubo miklesni berniukai ir sunkųjį dovanų maišą, aukštai iškeltą virš galvų, visi ,,nuplukdė“ į Kalėdų senelio sėdėjimo vietą. Sutūpę aplink jo kėdę, skyriaus ugdytiniai nekantriai laukė savosios dovanėlės, už kurią nepamiršdavo padėkoti, padeklamuoti eilėraštuko ar tiesiog paspausti seneliui ranką.

Kiekvienam gavus po pelnytą dovanėlę, Kalėdų senelis buvo išlydėtas ir prasidėjo žaidimų, ratelių, linksmybių laikas. Daugelis vaikų ,,užaugo“ tarp skyriaus sienų, tad pabendrauti turėjo su kuo. Tik gaila, kad patys linksmiausi vakarai visada būna per trumpi ir kažkaip netikėtai užklumpa naktis. Svečiai skirstėsi namo, išsinešdami širdyje kalėdinės pasakos šviesą ir draugystės šilumą. Vaikai auga ir tai, ką jie matė, patyrė, suprato mūsų skyriaus tradiciniuose šventiniuose susibūrimuose, tikimės, padės jiems ateityje nepasiklysti tarp tariamų ir tikrųjų vertybių bei ugdys juose poreikį dalintis širdies šiluma su kitais.

Surdopedagogė R. Vyšniūnienė

  • Renginių kalendorius
  • Pamokos
  • REKOMENDACIJOS TĖVAMS, AUGINANTIEMS VAIKUS, TURINČIUS KLAUSOS SUTRIKIMŲ AR KOCHLEARINIUS IMPLANTUS
  • Mokymo priemonės kurtiesiems ir neprigirdintiesiems
  • Pirštų abėcėlė

Švietimo ir mokslo ministerija

Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras

Techninės pagalbos neįgaliesiems centras

Ugdymo plėtotės centras

LKNUC facebook paskyra

LKNUC bibliotekos facebook paskyra

Visos teisės saugomos © 2020 Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras
Web-sprendimas: FoxitNetas