Filaretų g. 36, LT-01210 Vilnius
Įm. k. 290982710
A. s. LT09 7300 0100 0245 9232
AB bankas „Swedbank“
Banko kodas 73000
Tel. / faks. +370 5 215 4427
El. paštas rastine@lknuc.lt
Direktorė Svetlana Beniušienė
RSS Srautas pritaikymas neįgaliesiems
Saugumo tikslais patalpos ir teritorija stebimos vaizdo kameromis
Išvyka į Vilniaus Žirmūnų darbo rinkos mokymų centrą

Lapkričio 27 d. LKNUC I gimnazijos klasės mokiniai, lydimi klasės vadovės I. Šilaikienės, socialinės pedagogės R. Rusovičiūtės, technologijų mokytojos R. Nausėdienės ir gestų kalbos vertėjos A. Nikelės, važiavo į Vilniaus Žirmūnų darbo rinkos mokymo centrą. Žirmūnuose esančiame informacinių technologijų, verslo ir paslaugų specialistų rengimo skyriuje mus pasitikusi skyriaus vedėja Danutė Grikšaitė išsamiai papasakojo apie šios mokymo įstaigos struktūrą, apie tai, kokie specialistai čia rengiami, kiek laiko trunka studijos, kokie šio mokymo centro privalumai ir ką reikėtų daryti norint ten mokytis nemokamai. Mokinius sudomino siūlomos specialybės, todėl jie aktyviai klausinėjo, domėjosi mokymosi galimybėmis, specialybių įgijimo sąlygomis. Ne mažiau įdomu apsilankyti auditorijose, kuriose mokosi būsimi informatikos specialistai, visažistai, kirpėjai, manikiūrininkai, bei siuvėjai.

Pažintį su šiuo mokymo centru tęsėme Jeruzalėje, kur įsikūręs viešbučių, restoranų ir turizmo specialistų rengimo skyrius. Čia rengiami būsimieji maitinimo ir apgyvendinimo paslaugų teikimo specialistai: virėjai, konditeriai, padavėjai, barmenai, duonos gaminių kepėjai, picų ruošėjai, viešbučio kambarinės, slaugytojo padėjėjai. Mūsų mokinius labiausiai domino virėjo ir konditerio specialybės, todėl apžiūrėjom erdvias, patogias laboratorijas, modernius kabinetus.

Viešnagės pabaigoje mokiniai ir mokytojai turėjo galimybę įvertinti konditerijos specialybės mokinių gebėjimus, nes buvo pavaišinti tik ką iškeptomis šviežiomis, skaniomis bandelėmis su arbata.

R. Nausėdienė ir R. Rusovičiūtė

  • Renginių kalendorius
  • Pamokos
  • REKOMENDACIJOS TĖVAMS, AUGINANTIEMS VAIKUS, TURINČIUS KLAUSOS SUTRIKIMŲ AR KOCHLEARINIUS IMPLANTUS
  • Mokymo priemonės kurtiesiems ir neprigirdintiesiems
  • Pirštų abėcėlė

Švietimo ir mokslo ministerija

Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras

Techninės pagalbos neįgaliesiems centras

Ugdymo plėtotės centras

LKNUC facebook paskyra

LKNUC bibliotekos facebook paskyra

Visos teisės saugomos © 2020 Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras
Web-sprendimas: FoxitNetas