Filaretų g. 36, LT-01210 Vilnius
Įm. k. 290982710
A. s. LT09 7300 0100 0245 9232
AB bankas „Swedbank“
Banko kodas 73000
Tel. / faks. +370 5 215 4427
El. paštas rastine@lknuc.lt
Direktorė Svetlana Beniušienė
RSS Srautas pritaikymas neįgaliesiems
Saugumo tikslais patalpos ir teritorija stebimos vaizdo kameromis
IŠVYKA Į VILNIAUS KOLEGIJĄ

2019 m. gruodžio 4 dieną III a, b ir IV gimnazijos klasių mokiniai kartu su socialine pedagoge R. Rusovičiūte, lietuvių kalbos mokytoja V. Šlapšinskiene ir lietuvių gestų kalbos vertėju D. Padkamariu vyko į Vilniaus kolegiją. Ten mokiniai dalyvavo net keliose skirtingose veiklose-edukacijose. Visų pirma Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakulteto bankininkystės studijų programos studentai (imitacinės bendrovės ,,VIKO bankas“ darbuotojai) papasakojo apie Vilniaus kolegijos ir Ekonomikos fakulteto veiklą bei pristatė IB „VIKO Bankas“ bei jame praktiniam mokymui taikomą banko informacinę sistemą BIS Forpost. Visiems norintiems mokiniams buvo atidaryta asmeninė banko sąskaita ir suteiktas 5000 € kreditas, kuriuo mokiniai galės pasinaudoti artimiausioje mugėje jau 2020 metų balandžio mėnesį. Buvo papasakota ir apie studentų veiklą praktikų ir tarptautinių mugių metu. Kita to paties fakulteto studentų grupė pristatė Pinigų muziejaus ekspoziciją, veikiančią prie IB „VIKO Bankas“ bei suteikė galimybę apžiūrėti vertingus eksponatus.

Tuo pačiu aplankėme ir Vilniaus kolegijoje vykstančią parodą „Leiskite man būti savimi…– Anos Frank gyvenimo istorija“. Parodos lankytojams informacija apie Holokaustą ir Antrąjį pasaulinį karą pateikiama per jų bendraamžės – Annos Frank, kuri parašė dienoraštį – gyvenimo istoriją. Parodos organizatoriai – Annos Frank namai Amsterdame ir Vilniaus kolegija.

Taip pat mokiniai dalyvavo smagiame studentų suorganizuotame žinių patikrinimo žaidime Kahoot, o pabaigoje kolegijos prodekanė R. Martišienė dar supažindino ir su Vilniaus kolegijos studijų programomis.

Išvyka III-IV gimnazijų klasių mokiniams buvo ne tik smagi, bet ir išties labai informatyvi ir naudinga.

V. Šlapšinskienė

  • Renginių kalendorius
  • Pamokos
  • REKOMENDACIJOS TĖVAMS, AUGINANTIEMS VAIKUS, TURINČIUS KLAUSOS SUTRIKIMŲ AR KOCHLEARINIUS IMPLANTUS
  • Mokymo priemonės kurtiesiems ir neprigirdintiesiems
  • Pirštų abėcėlė

Švietimo ir mokslo ministerija

Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras

Techninės pagalbos neįgaliesiems centras

Ugdymo plėtotės centras

LKNUC facebook paskyra

LKNUC bibliotekos facebook paskyra

Visos teisės saugomos © 2020 Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras
Web-sprendimas: FoxitNetas