Filaretų g. 36, LT-01210 Vilnius
Įm. k. 290982710
A. s. LT09 7300 0100 0245 9232
AB bankas „Swedbank“
Banko kodas 73000
Tel. / faks. +370 5 215 4427
El. paštas rastine@lknuc.lt
Direktorė Svetlana Beniušienė
RSS Srautas pritaikymas neįgaliesiems
Saugumo tikslais patalpos ir teritorija stebimos vaizdo kameromis
Išvyka į Radvilų rūmų muziejų

Gruodžio 17 dieną 6 ir 7b klasių mokiniai su auklėtojomis vyko į edukacinį užsiėmimą Radvilų rūmų muziejuje. Muziejuje pasitiko gidė ir su ja buvo aplankytos ekspozicijos salės, kuriose mokiniai apžiūrėjo paveikslus su nutapytais elniais, įvairių elnių, stirnų skulptūras. Vaikai susikaupę stebėjo ekspozicijas, susidomėję klausinėjo gidės įvairių klausimų. Ypač domėjosi 7b klasės mokinys A. Andriuškevičius. Gidė maloniai aiškino, atsakinėjo į klausimus. Po to gidė visiems įteikė po lentelę, popieriaus lapą, pieštuką ir pasiūlė nupiešti labiausiai patikusį elnią. Vaikai susėdo ant kėdžių, kilimo ir pradėjo piešti.

Baigę piešti visi ėjo į salę, kurioje kabėjo gobelenai, stovėjo vazos, laikrodžiai. Jie buvo papuošti angelų skulptūrėlėm. Buvo ir atskiros skulptūrėlės. Vaikai nusipiešė ir po angelėlį. Grožėdamiesi muziejaus eksponatais visi nuėjo į dirbtuves, susėdo prie didelio stalo ir kirpo pasirinktus piešinukus: kas elnią, kas angelą. Po to detales suklijavo ant popieriaus lapo. Spalvotą vatmano lapą mokiniai uždėjo ant savo karpinių ir, pamerkę į dažus volelį, spalvino savo darbelius. Darbeliai pavyko puikiai. Juos paliko džiūti.

Padėkoję darbuotojams už įdomią nemokamą pamokėlę mokiniai su auklėtojomis autobusu grįžo į LKNUC. Grįždami į mokyklą visi grožėjosi prieš Kalėdas išpuoštu miestu. Nuotaika buvo puiki. Visi labai laukė, kada auklėtoja Ramunė parneš išdžiūvusius darbelius.

Centro fojė auklėtojos padarė darbelių parodėlę. Ji maloniai nustebino ne tik kitus mokinius ir auklėtojus, bet ir pačius „dailininkus“.

Auklėtojos M. Krikštaponienė ir R. Buikauskienė

 

  • Renginių kalendorius
  • Pamokos
  • REKOMENDACIJOS TĖVAMS, AUGINANTIEMS VAIKUS, TURINČIUS KLAUSOS SUTRIKIMŲ AR KOCHLEARINIUS IMPLANTUS
  • Mokymo priemonės kurtiesiems ir neprigirdintiesiems
  • Pirštų abėcėlė

Švietimo ir mokslo ministerija

Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras

Techninės pagalbos neįgaliesiems centras

Ugdymo plėtotės centras

LKNUC facebook paskyra

LKNUC bibliotekos facebook paskyra

Visos teisės saugomos © 2020 Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras
Web-sprendimas: FoxitNetas