Filaretų g. 36, LT-01210 Vilnius
Įm. k. 290982710
A. s. LT09 7300 0100 0245 9232
AB bankas „Swedbank“
Banko kodas 73000
Tel. / faks. +370 5 215 4427
El. paštas rastine@lknuc.lt
Direktorė Svetlana Beniušienė
RSS Srautas pritaikymas neįgaliesiems
Saugumo tikslais patalpos ir teritorija stebimos vaizdo kameromis
III LKNUC laidos abiturientams nuaidėjo paskutinis skambutis

Gegužės 28 d. LKNUC abiturientams nuskambėjo paskutinis skambutis. Į aktų salę juos atlydėjo pirmokėliai, skambindami paskutinio skambučio simboliu – varpeliu. Labai gražią šventę vedė III gimnazijos klasės mokiniai – R. Šinkūnaitė ir R. Petrulis, o jų klasės vadovė A. Aušiūrienė padėjo viską sugalvoti ir įgyvendinti. Šventė prasidėjo įspūdingai gražiai „paruošta“ III gimnazijos klasės mokinių daina „Svajok svajok“. Po dainos sveikinimo žodį tarė LKNUC direktorė G. Lepeškienė, Gimnazijos skyriaus vedėja J. Levickienė, pati pirmoji abiturientų mokytoja R. Vekerotienė ir klasės vadovė G. Eidėnienė. Klasės vadovė kiekvienam mokiniui padovanojo po angeliuką su knyga, kad kiekvienas, išėjęs iš LKNUC, turėtų savo angelą sargą.

Po sveikinimo žodžių abiturientai kartu su klasės vadove nuoširdžiai dėkojo LKNUC direktorei G. Lepeškienei, gimnazijos skyriaus vedėjai J. Levickienei, visiems mokiusiems mokytojams ir kiekvienam dovanojo po rožę.

Visų abiturientų tėvelių vardu labai gražią kalbą pasakė P. Sapnovo mama Asta Sapnovienė. Ji ne tik sveikino visus gimnazistus, bet ir dėkojo LKNUC administracijai bei mokytojams už tai, kad mokykla vaikams buvo antraisiais namais, o mokytojai – tėvais.

Po tėvelių sveikinimo laukė svarbi šventės dalis – palikimo perdavimas. Prieš įteikdami raktą ir perduodami testamentą III gimnazijos klasės mokiniams, abiturientai prisiminė kaip mokykloje viskas atrodė, kai jie tik pradėjo mokytis, ir kaip pasikeitė dabar, po 12 metų, žinoma, į teigiamą pusę. Įteikdami palikimą prisakė saugoti ir branginti viską, ką jie palieka mokykloje, ypač mokytojus ir auklėtojus, jau „apnaikintomis nervų ląstelės“, bet „nepakeičiamus ir dar tinkamus naudoti“.

Už begalinį rūpestį, nuolatinę pagalbą ir buvimą tarsi antra mama IV gimnazijos klasės mokiniai nuoširdžiai dėkojo savo klasės vadovei G. Eidėnienei. Auklėtojai I. Dainienei dėkojo už pagalbą ruošiant namų darbus, o technologijų mokytojui V. Burkauskui – už pagalbą ir savo laiko neskaičiavimą ruošiantis egzaminui. Visiems jiems įteikė dovanas.

Kad būtų lengviau prisiminti visus 12 mokykloje praleistų metų, abiturientai pakvietė grįžti laiku atgal – pažiūrėti nuotraukas ir video filmukus. Buvo labai smagu dar kartą, nuotraukose, išvysti abiturientų kelią nuo darželio laikų iki dabar, prisiminti jau nebesimokančius mokinius.

Pabaigoje skambėjo abiturientų daina „Paskutinis skambutis“, III gimnazijos klasės mokinių sveikinimai, kepurių su užrašu LKNUC uždėjimas ant abiturientų galvų, ir nuostabi imitacinė daina apie vaikystę „Vaikai vaikai“, kurią „dainavo“ III gimnazijos klasės mokiniai, nusidažę rankas įvairiomis spalvomis (visas imitacines dainas mokiniams paruošti padėjo gestų kalbos vertėja A. Nikelė, dėkojame jai).

Po oficialiosios dalies abiturientai mokyklos kieme pasodino magnoliją, fotografavosi. Grįžę iš lauko, LKNUC mažojoje salėje, visi vaišinosi skaniomis vaišėmis.

Šventė buvo be galo graži ir linksma, bet netrūko ir graudulio, nes gaila atsisveikinti su mylima III abiturientų laida.

Sėkmės minant tolimesnius gyvenimo kelius!

  • Renginių kalendorius
  • Pamokos
  • REKOMENDACIJOS TĖVAMS, AUGINANTIEMS VAIKUS, TURINČIUS KLAUSOS SUTRIKIMŲ AR KOCHLEARINIUS IMPLANTUS
  • Mokymo priemonės kurtiesiems ir neprigirdintiesiems
  • Pirštų abėcėlė

Švietimo ir mokslo ministerija

Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras

Techninės pagalbos neįgaliesiems centras

Ugdymo plėtotės centras

LKNUC facebook paskyra

LKNUC bibliotekos facebook paskyra

Visos teisės saugomos © 2020 Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras
Web-sprendimas: FoxitNetas