Gruodžio mėnesio pamokos netradicinėse erdvėse

Gruodžio mėnesio pamokos netradicinėse erdvėse

Gruodžio 15 d. vyko Gerumo pamokos stotelėse. Mokiniai iš anksto buvo suskirstyti į grupes ir, pagal iš anksto parengtą planą, keliavo per tą dieną dirbančių mokytojų sugalvotas stoteles.

Lietuvių kalbos mokytoja V. Šlapšinskienė ir lietuvių gestų kalbos mokytoja V. Ivanauskienė organizavo integruotas LK ir LGK pamokas. Atvykusios mokinių grupės dar pasidalino į dvi grupeles – vieni mokiniai liko mokytojos Vaidos kabinete filmuotis Kalėdinio sveikinimo lietuvių gestų kalba, o kiti – keliavo pas mokytoją Vitaliją į šalia esantį kabinetą. Čia mokiniai gavo užduotį: iš atskirų sakinių sudėlioti ir suklijuoti Kalėdinį sveikinimą. Vėliau šį sveikinimą jie turėjo dailyraščiu perrašyti ant didelio lapo ir šį lapą šventiškai ir kuo įdomiau, originaliau papuošti (piešiniais, aplikacijomis ir kt.).

Mokytojos J. Naimavičiūtė-Skuolienė ir M. Pošiūtė-Žebelienė stotelėje „Pasaulio kalbų paštas“ pasiūlė mokiniams kalėdinę užduotį – sukurti šventinį atviruką patinkančiam mokytojui ir sveikinimą jame parašyti ne lietuvių, o kuria kita pasaulio kalba naudojantis programėle „Google vertėjas“. Šią užduotį daugumą mokinių atliko kruopščiai ir kūrybingai – per gana trumpą laiką (vos per pusvalandį) sukūrė išties labai gražius kalėdinius atvirukus mokytojams.

I. Gaudiešienė ir V. Burkauskas savo stotelėje gamino žaisliukus iš įvairių medžiagų (medžio, putplasčio, metalo gabalėlių). Gamybos procesas vyko labai intensyviai: mokiniai pjaustė, karpė, klijavo ir labai džiaugėsi savo darbo rezultatais.

Biologijos mokytojos Inga ir Skaidrė su mokiniais gamino 3D kalėdines eglutes ir rašė sveikinimus, palinkėjimus. Sukurti 3 dideli plakatai su mokinių darbais.

Mokytojos D. Bieliauskienė ir G. Eidėnienė sporto salėje vedė estafetes. Kiekvienai grupei buvo pravestos trys estafetės: lankelio metimas ant taikinių (skaičiuojami taškai, pataikymų procentai), kamuoliuko varymas riedulio lazda aplink kliūtis, kliūties apibėgimas mušant balioną badmintono rakete. Po kiekvienos estafetės apdovanojamas nugalėtojas.

Informacinių technologijų mokytoja J. Drazdauskienė ir matematikos mokytoja V. Vinclovienė stotelėje „Išmaniai apie gerumą iki Šv. Kalėdų ir visus ateinančius 2017“ prisiminė, kas yra Adventas ir kaip visi stengėsi pasiruošti didžiausiai metų šventei – darė gerus darbus: padėjo šeimos nariams, artimiesiems ir nepažįstamiems. Mokytoja Jūratė priminė, kaip visi ruošėsi šiai dienai ir ką padarė kompiuteriais per ankstesnes pamokas:

  • Kiekvienos komandos III ir IV gimnazijos klasių nariai pristatė savo grupei Advento kalendorius-pateiktis, sukurtus pateikčių dalijimosi svetainėje prezi.com
  • Jaunesnieji, 5-7 klasių mokiniai, pasidalijo kompiuterine programa Paint savo kurtais piešinukais šv. Kalėdų tema.
  • Viską apibendrino stebuklingos pasakos iš knygos „Pasaulio pasakos su papildančia realybe“, kurias grupelėmis su 3 planšetiniais kompiuteriais peržiūrėjo komandų nariai.

Matematikos mokytoja Violeta su mokiniais iš vilnonių siūlų ir popieriaus skridinėlių darė eglutės žaisliukus-Kalėdines kepuraites.

Mokinių parengtas pateiktis galite pažiūrėti čia

VASARIO 12 D. – NETRADICINIŲ PAMOKŲ DIENA

VASARIO 12 D. – NETRADICINIŲ PAMOKŲ DIENA

ETIKOS PAMOKA KITAIP: „HOLOKAUSTAS LIETUVOJE“ KAUNO IX FORTE

ETIKOS PAMOKA KITAIP: „HOLOKAUSTAS LIETUVOJE“ KAUNO IX FORTE

Lapkričio mėnesio pamokos netradicinėse aplinkose

Lapkričio mėnesio pamokos netradicinėse aplinkose

SPALIO MĖN. PAMOKOS NETRADICINĖSE APLINKOSE

SPALIO MĖN. PAMOKOS NETRADICINĖSE APLINKOSE

No Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Archyvai